"Nīca" Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā cīnās neizšķirti ar "Babīti"

"Nīcas" futbolisti otrdien, 28. jūlijā, Rudes stadionā Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar "Babīti".

41. minūtē "Babītes" soda laukumā tika nogāzts "Nīcas" futbolists Filips Tīls un 11 metru soda sitienu realizēja Kārlis Kņūts, izvirzot "Nīcu" vadībā ar 1:0, informē "Nīcas" menedžeris Andrejs Geslers.

83. minūtē nīcenieki neizturēja pretinieka spiedienu. Vārtsargs bumbu atsita, bet pēc atkārtota sitiena "Babīte" rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā laikā nīceniekiem izdevās neizšķirtu nosargāt.