"Nīca" Kurzemes telpu futbola līgā uzvar "Ventspils augstskolu" 2

"Nīcas" futbolisti ceturtdien, 8. janvārī, izbraukumā Kurzemes telpu futbola līgā ar 6:2 (3:1) uzvarēja "Ventspils augstskolu".

"Nīcai" piecus vārtus guva Nauris Dobelis, bet vienu reizi precīzs bija Janeks Kreitāls, informē "Nīcas" komandas menedžeris Andrejs Geslers.

Nīceniekiem rezultātu trešajā minūtē atklāja N. Dobelis, bet ventspinieki drīz vien rezultātu izlīdzināja - 1:1. Pēc pirmā puslaika "Nīca" bija vadībā ar 3:1. Nīcenieki arī otro puslaiku uzvarēja ar 3:1, bet otros vārtus ielaida četras sekundes pirms mača beigām.

Nākamās spēles līgā būs 13. janvārī. Pulksten 20 Priekulēs daudzfunkcionālajā sporta hallē spēlēs "Bandava/Priekule" un "Ventspils augstskola". Pulksten 20.20 Grobiņas Sporta centrā spēlēs "Nīca" un "Kuldīgas NSS/Nikers".