Nevienam dalībniekam pagaidām vēl nav izdevies rezultatīvs metiens

"Aldaris" Latvijas Basketbola līgā (LBL) aizvadītas jau vairāk nekā 30 spēles un fiksēti daudzi pārsteidzoši rezultāti. Interesanti notikumi risinās arī katras spēles puslaika pārtraukumā, kad notiek konkurss līdzjutējiem - OlyBet Sporta bāra Naudas metiena konkurss, kurā ikvienam ”Liepāja/Triobet” spēļu apmeklētājam ir iespēja laimēt 500 eiro, informē Latvijas Basketbola savienības projektu vadītājs Edgars Bērziņš.

Konkursa nosacījumi ļoti vienkārši – apmeklējot Aldaris LBL spēles līdz decembra beigām, ikvienam biļetes vai abonementa īpašniekam, aizpildot konkursam paredzēto anketu, ir iespēja tikt izlozētam un pārtraukumā izpildīt metienu no laukuma centra. Precīza metiena gadījumā dalībnieks savā īpašumā iegūs 500 eiro no līgas sadarbības partneriem OlyBet Sporta bāra!

Konkurss risinās kopš oktobra vidus, bet pagaidām nevienam dalībniekam nav izdevies rezultatīvs metiens. Tuvu uzvarai un naudas laimestam bija ventspilnieks Juris Mednis, kura metiens trāpīja pa groza priekšējo stīpu.

Savukārt Liepājā pa groza vairogu trāpīja Futbola Virslīgas otrais rezultatīvākais snaiperis Jānis Ikaunieks.

Kāpēc lai pirmais uzvarētājs nenāktu no Liepājas? Apmeklē Aldaris LBL spēles un, iespējams, tieši tu kļūsi par 500 eiro bagātāks!

Vairāk informācijas interneta vietnē www.basket.lv un Twitter - @AldarisLBL.

Pievieno komentāru

Sports