Neikšāns/Dzirkals sestie pēc otrās dienas

Pasaules autorallija čempionāta posmā Akropoles rallijā, kas notiek Grieķijā, sekmīgi turpina startēt „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda”. Pēc aizvadītajām divām sacensību dienām ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals ieņem sesto vietu PWRC ieskaitē.

Otro dienu komanda iesāka ar astoto labāko laiku PWRC ieskaitē, turklāt bija krietni kāpinājusi tempu, salīdzinot ar pirmo dienu. Arī turpmākos sacensību ātrumposmus Neikšāns/Dzirkals veica pietiekoši ātri – attiecīgi devītais, sestais, devītais, devītais un sestais labākie laiki PWRC. Šāds stabils sniegums ļāva latviešiem pakāpties no vakar ieņemtās desmitās vietas uz sesto pozīciju.

Ekipāža komentēja, ka trases apstākļi esot ļoti sarežģīti un to pierāda vairāku vadošo ekipāžu izstāšanās. Avāriju piedzīvoja pat pasaules čempiona Sebastiana Lēba Citroen C4 WRC! Problēmas bija arī Neikšānam/Dzirkalam. Lai gan ar tehniku otrajā dienā viss bija kārtībā, daudz laika nācās zaudēt dienas priekšpēdējā ātrumposmā, kad ilgu laiku nācās braukt priekšā braucošās zviedru ekipāžas Patriks Flodins/Gorans Bergstens saceltajos putekļos.

Ekipāža joprojām brauc piesardzīgi, jo savādāk ir liela iespēja salauzt tehniku. Šīs sacensības mērķis ir izcīnīt ieskaites punktus PWRC, kas nav izdevies iepriekšējos divos posmos Portugālē un Itālijā.

Pēc aizvadītajām divām sacensību dienām PWRC līderpozīcijās izvirzījusies katarieša Nasera Al-Atijaha un itāļa Džovanni Bernačīni ekipāža ar Subaru Impreza automobili. Tikai pēdējā dienas ātrumposmā viņiem pirmo vietu atdeva vietējie sportisti Lambros Atanasulas/Nikolaos Zakheos ar Škoda Fabia Super 2000. Trešajā vietā pagaidām ir portugāļi Armindo Arūžo/Miguels Ramaljo ar Mitsubishi Lancer Evolution IX. Pirmo trijnieku šķir nieka 9,9 sekundes.

"Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ģenerālsponsors ir „Latvijas Mobilais Telefons SIA”. Vēl komandu atbalsta arī kompānijas „Latvijas Valsts Meži”, „LEC”, „Gros Auto”, „Neste Oil” un „Juneka”.

Pievieno komentāru

Sports