Neikšāna ekipāža apstiprināta dalībai Norvēģijas rallijā

"Latvijas Mobilā Telefona" rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals iekļauta Norvēģijas rallija dalībnieku sarakstā un pēc nepilna mēneša uzsāks startus pasaules čempionāta posmā, vēsta portāls "autosports.delfi.lv".

Šī būs pirmā sezona, kad latvieši cīnīsies par vietām "Production Car WRC" (PWRC) ieskaitē.

Zināms, ka N4 klasē, kur startēs arī Neikšāns/Dzirkals, Norvēģijā uz starta izies 24 ekipāžas. 13 no tām brauks ar devītās paaudzes "Mitsubishi Lancer EVO" automašīnām, tostarp arī latvieši, bet deviņi piloti sēdīsies pie "Subaru Impreza WRX STi" stūres.

Aizvadītās Latvijas rallija čempionāta sezonas vicečempioni Neikšāns/Dzirkals šajā rallijā oficiāli pieteikti kā komandas "LMT/Vergina Info Rally Team" dalībnieki. Iepriekšējā sezonā tehniku sagatavot "Vergina Info Rally Team" palīdzēja tagadējam "Citroen" junioru komandas braucējam Jevgēņijam Novikovam, kurš tiek saukts par vienu no labākajiem jaunajiem talantiem.

Jau ziņots, ka Neikšāns/Dzirkals 2009.gada pasaules rallija čempionātā sērijveida automašīnām (PWRC) plāno startēt sešos posmos.

PWRC nolikums paredz, ka čempionāta dalībniekiem obligāti jāstartē sešos no astoņiem čempionāta posmiem, un Latvijas ekipāža izvēlējusies startus nākamās sezonas Norvēģijas, Kipras, Portugāles, Itālijas, Grieķijas un Lielbritānijas rallijos. Neikšāns/Dzirkals šogad startēs arī divos Latvijas čempionāta posmos - rallijos "Kurzeme" un "Latvija". PWRC čempionātā piedalās sportisti ar N4 klases un "Super 2000" kategorijas rallija automobiļiem.

Pievieno komentāru

Sports