Nedēļas nogalē notiks Kazdangas 35. Ziemas spartakiāde

Nedēļas nogalē Kazdangas sporta hallē jau 35. reizi notiks Kazdangas pagasta Ziemas spartakiāde, kurā uzvarētājus noskaidros septiņos sporta veidos, informē Kazdangas sporta metodiķe Rigonda Ņikiforova.

Sestdien pulksten 10 sporta hallē notiks sacensības basketbolā un volejbolā. Komandā jābūt vismaz divām sievietēm. Komandas ir jāpiesaka līdz piektdienai, 31. janvārim, zvanot pa tālruni 20358730.

Sestdien no pulksten 10 līdz 14 uzvarētājus noskaidros arī individuālās sacensības šautriņu mešanā un šaušanā ar pneimatisko ieroci.
Svētdien Ziemas spartakiāde turpināsies ar individuālām sacensībām zolītē, novusā un galda tenisā. Individuālajās sacensībās varēs pieteikties sacensību dienā no pulksten 9 līdz 9.45. Zolīte un galda teniss sāksies pulksten 10, bet novusam starts tiks dots pulksten 12.

Šogad apbalvos trīs veiksmīgākās basketbola komandas un trīs volejbola komandas. Apbalvos arī individuālo sacensību uzvarētājus. Komandām ir iespēja pacīnīties par komandu kopvērtējumu. Trīs veiksmīgākās komandas tiks apbalvotas ar pārsteigumu balvām. Lai uz tām pretendētu, jāstartē ir basketbolā, volejbolā, šautriņu mešanā un šaušanā ar pneimatisko ieroci.

Pievieno komentāru

Sports