Nedēļas nogalē aicina just līdzi basketbolam, hokejam, futbolam, boksam un florbolam

Šajā nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. februārim, Liepājas Olimpiskajā centrā dominēs visdažādākie sporta veidi, jo apmeklētājiem būs iespējams just līdzi gan basketbola sacensībām, gan hokejam, futbolam, boksam, kā arī florbolam, informē LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

Piektdienas vakars Liepājas Olimpiskajā centrā tiks pavadīts mērojoties spēkiem divās basketbola spēlēs. Pulksten 19:00, Arēnā Rietumu līgas basketbols, kurā Liepājas sporta spēļu skolas basketbolisti “Liepājas Lauvas/LSSS” uzņems viesus no Kazahstānas “Barsy Atyrau”. Savukārt, otrajā zālē, tiks aizvadīta Liepājas pilsētas basketbola čempionāta spēle starp 2.divīzijas komandām “LSSS” un “LPPP 2”.

Cīņa par pilsētas basketbola čempionu titulu turpināsies gan sestdien, gan svētdien. Sestdien plānotas divas cīņas. Pirmie laukumā dosies “Liepājas Universitāte” un “Ģeodēzists” spēlētāji, bet uzreiz pēc tam sekos sacensība starp komandām  “Lesjofors” un “Oskara Transports”. Svētdien, 5. februārī no norisināsies vēl divas spēles. Pirmie laukumā tiksies “LSSS 2” un “LPPP 2”, bet šīs nedēļas cīņas noslēgs “LPPP/Nīca” un „Liepājas Universitāte” vienības. Gan sestdien, gan svētdien pirmās spēles sāksies pulksten 14:00.

Tiem, kam tuvāks tomēr ir hokejs, iespējams apmeklēt LOC Ledus HALLI. Piektdienas vakarā tiks aizvadītas divas hokeja spēles. Pirmā spēle par pilsētas čempiona titulu sāksies pulksten 20:00, kad uz laukuma tiksies “LSSS” un “Tosmare” komandas. Spēle, kura sekos pēc tam, pulksten 21:10, norisināsies starp divām veterānu čempionāta hokeja komandām - “Bites” un “Egoisti”. Svētdien, 5. februārī, tiks aizvadīta vēl viena veterānu hokeja čempionāta spēle, kuras laikā laukumā tiksies “Ezermala” un “Bites” komandas. Spēles sākums pulksten 11:10.

Sestdiena, 4. februāris, tiks iesākts ar Kurzemes Jaunatnes sacensībām futbolā U8 vecuma zēniem. Šajā posmā piedalās septiņas zēnu komandas no Kurzemes reģiona. Spēles norisināsies visas dienas garumā no pulksten 11:00 līdz 16:00.

LOC Boksa zālē pulksten 12:00 pulcēsies sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas pilsētas Klaipēdas, lai mērotos spēkiem Liepājas Pilsētas atklātajā ringā boksā.

Sākot no pulksten 13:30, LOC Arēnā norisināsies VEF Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēles pirmās divīzijas zēniem. Laukumā dosies “Liepāja” un “Jēkabpils/Līvāni” spēlētāji vairākās vecuma grupās. Svētdien, pulksten 12:00 laukumā dosies meitenes, kuras pārstāv “Liepāja” un “Jūrmala” komandas, taču jau pulksten 13:00 cīņā atkal dosies zēni no “Liepāja” un “Ezerzeme” komandām.

Šī nedēļas nogale būs saspringta arī “Liepājas Universitāte” spēlētājām, jo Latvijas sieviešu florbola 1. līgas ietvaros, meitenes uzņems “Rubene 1” komandu. Pirmā spēle tiks aizvadīta sestdien, pulksten 18:00, savukārt svētdien meitenes laukumā dosies jau pulksten 11:00.
Ieeja skatītājiem uz visiem pasākumiem ir bez maksas.

Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās atvērts no pulksten 9:00, SPA zona – no 10:00. LOC Baseins&SPA ir lieliska vieta, lai atgūtu spēkus pēc nogurdinošās darba nedēļas, bet tie kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas.

Sestdiena, 4.februāris
17.00 - 18.00 Publiskā slidotava
19.30 - 20.30 Publiskā slidotava
21.00 - 22.00 Publiskā slidotava

Svētdiena, 5.februāris
12.30 - 13.30 Publiskā slidotava
19.45 - 20.45 Publiskā slidotava

Pievieno komentāru

Sports