Neatceļ plānotās folkreisa un autokrosa sacensības

LAF Folkreisa Ziemas kausā un LAF Krosa komisijas kausā ziemas sezonas kalendārā atlikuši vēl divi posmi – marta pirmajā pusē sacensības Smiltenē un Valmierā. Lai gan sinoptiķi un dabas vērotāji vienbalsīgi ziemu uzskata par faktiski beigušos, plānotās sacensības netiek atceltas.

Smiltenes posma rīkotājs Vairis Tralla un Brenguļu autotrases saimniece Eva Prūse vienojušies, ka pašlaik sacensību datumi netiek mainīti. Tomēr, ja 2. marta Smiltenes posms nevarēs notikt, tas tiks pārcelts par divām nedēļām, pārlecot pāri 9. marta Brenguļu posmam. Attiecīgi, ja vēl būs cerība uz ziemas elementiem, sacīkstes tiks bīdītas vēl uz priekšu, kamēr vien loģika ļaus cerēt uz salu, vēstīts www.autocross.lv.

Pastāv iespēja, ka abi posmi nav sarīkojami laika apstākļu dēļ. Šādā gadījumā par LAF Folkreisa Ziemas kausa ieguvēju kļūtu Rihards Dainis, bet sīvā cīņā par otro vietu labākais būtu Renārs Ēķis, kam seko Jānis Kļava. Komandu vērtējumā līdere šobrīd ir Štīm Rally Team, bet labākais Junioru kausā – Ēķis.

LAF Krosa komisijas kausu posmu atcelšana ietekmē mazāk, jo seriāls turpināsies arī vasaras sezonā.

Pievieno komentāru

Sports