Nākamsezon Baltkrievijas hokeja čempionātā plāno spēlēt "Liepājas metalurgs" un "Rīga 2000"

Nākamajā sezonā no Latvijas klubiem Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā plāno startēt čempioni "Liepājas metalurgs" un "Rīga 2000", aģentūru LETA informēja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretāre Vita Ļebedeva.

Šodien notika LHF Latvijas atklātā čempionāta virslīgas direktorāts, kurā vēlmi piedalīties nākamās sezonas čempionātā izteica "Ozolnieki/MONARCH", "Latgale", "Concept", ASK/"Ogre", "Liepājas metalurgs 2", LSPA/"Rīga", "Rīga 18" un "Rīga/Prizma-Hanza", savukārt pagājušās sezonas čempioni "Liepājas metalurgs" un bronzas medaļu ieguvēji "Rīga 2000" vēlas piedalīties Baltkrievijas atklātajā čempionātā.

Atšķirībā no aizvadītās sezonas nākamajā klubiem piedāvāts spēlēt Baltkrievijā arī izslēgšanas spēles. LHF vadība un klubu pārstāvji uzsvēra, ka galvenais uzdevums ir izveidot pēc iespējas spēcīgāku valsts čempionātu, lai hokejistiem būtu izaugsmes iespējas, bet līdzjutējiem - interesantas un spraigas spēles.
Līdz 19. maijam klubiem jāpiesaka dalība nākamā gada čempionātam, lai LHF varētu laicīgi sastādīt kalendāru un komandas varētu uzsākt gatavošanos sezonai.

Aizvadītajā sezonā Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā piedalījās četras komandas - "Liepājas metalurgs", "Rīga 2000", "Latgale" un ASK/"Ogre". Liepājnieki regulārā čempionāta kopvērtējumā ieņēma astoto vietu, "Rīga 2000" finišēja 11.pozīcijā, Latvijas vicečempioni ASK/"Ogre" ierindojās 12.vietā, bet "Latgale" 14 komandu konkurencē ieņēma 13.vietu.

Pievieno komentāru

Sports