Nākamgad novusistiem būs pārmaiņas

Par Liepājas rajona čempionu novusā kļuvis aizputnieks Uldis Atvars. Nākamgad rajona labāko novusistu noskaidros pēc citas sistēmas.  Spraiga cīņa U. Atvara un Artura Laugaļa starpa ritējusi gandrīz visu laiku, sākot jau no pirmās kārtas. Tikai pēdējās divās kārtās rucavniekam nav paveicies, stāsta sacensību galvenais tiesnesis Guntis Bucenieks. Viņš zina teikt, ka U. Atvars triumfējis ar 30 punktiem, bet rajona līderim A. Laugalim ticis par trim punktiem mazāk.

Aizputē, SIA “Lejaskurzemes sports” bāzē, notikušajā rajona individuālā čempionāta finālā trešo vietu pēdējās kārtās “izrāvis” nīcenieks Edvīns Simsons (22). Par punktu mazāk bija rucavniekam Jānim Laugalim junioram, par diviem – priekulniekam Uldim Trankalim. Labāko sešinieku ar 19 punktiem noslēdza priekulnieks Gundars Auznieks.
Kopumā finālā spēlēja 18 dalībnieki, stāsta G. Bucenieks. Viņš norāda, ka nākamgad rajona čempioni tiks noskaidroti pēc citas sistēmas. Tiks izveidota virslīga, kurā spēlēs šā gada čempionāta fināla labākie 16 spēlētāji. Pārējiem novusistiem būs jāspēlē pirmajā līgā.
“Pāriesim uz līgām, lai atslogotu Liepājas rajona vadošos spēlētājus. Mūsu rajona vadošie spēlētāji ir aktīvi Latvijā,” skaidro G. Bucenieks. Šā gada rajona čempiona noskaidrošanai vispirms tika aizvadīts pusfināls, kurā 24 dalībnieku konkurencē tika noskaidroti deviņi labākie spēlētāji, kuri finālā pievienojās iepriekšējā gada labākajiem 10 dalībniekiem.  

Pievieno komentāru

Sports