Mūsējie būs favorīti "FOX Superkausa" balvas izcīņas finālā 1

Šo svētdien, 6. septembrī, norisināsies „FOX Superkauss” balvas izcīņas fināla sacensības, kurā noteikti vadošās lomas spēlēs sportisti no Liepājas rajona. Kā galvenais favorīts uz uzvaru prestižajā MX Pro klasē noteikti būs leģendārais Latvijas motokrososists un Grobiņas novadnieks Lauris Freibergs.

L. Freibergs šogad vairāk aktīvi nestartē Pasaules čempionātā, bet labus rezultātus uzrāda visās sacensībās Baltijā, kurās ņem dalību. „FOX Superkauss” šajā ziņā arī nav izņēmums, un viņš ar izcīnītiem 281 punktiem ir pārliecinošs kopvērtējuma līderis, un piedevām ir arī šo sacensību galvenais direktors.

MX 13+ klasē ir gaidāma īsta Dinastiju cīņa, kā senos labos laikos, tikai šoreiz sacentīsies Dūča un Gauša dēli, Rihards (Grobiņa)- „Motokurzeme” un Gundars ( Saldus) – „Saldus motoklubs”. Viņi cīnīsies finālā par godalgoto otro vietu kopvērtējumā, abus šķir tikai viens punkts, un varbūt, ja šīs klases līderim Raivo Eikmanim no Dobeles, kaut kas misēsies, reālas iespējas izcīnīt arī pirmo vietu.  

MX 30+ klasē šā Liepājas rajona galvenais favorīts būs Aigars Jonass, kas šobrīd atrodas 2. pozīcijā, bet viņam gaidāma ļoti sīva cīnīšanās ar Intaru Janbergs ( Saldus Motoklubs ), lai šo vietu noturētu, jo galvenais konkurents  min uz papēžiem un atpaliek tikai par 6. punktiem.

65 cm3 klasē arī pārliecinošs līderis ir arī sportists no Liepājas rajona „Motokurzeme” komandas, Emīls Bišofs ,un ja ne kas ārkārtējs negadīsies, tad noteikti izcīnīs uzvaru kopvērtējumā.

Kvadru klasē MX 14+ tik labi Liepājas rajona sportistiem nesokas, jo abi sportisti , kas ir pārliecinoši vadībā, ir no Ventspils motokluba Rodeo MX Racing Team, bet arī šajā klasē par trešo vietu cīnīsies divi novadnieki Juris Rolmanis ( F.F.F – Jūrkalne) un Kārlis Meldrājs ( F.F.F. Racing ).

Savukārt prestižajā Kvadri Pro klasē visiem Liepājas rajona faniem būs līdzi jājūt sportistam no Jelgavas Agrim Neijam, jo viņš pārstāv komandu „Motokurzeme” un ir vienīgais, kas vēl var cīnīties par godpilno pirmo trijnieku ar pārējiem sportistiem.

Mini MX klasē veseli trīs sportisti, kuri savā starpā mēģinās sadalīt otro un trešo vietu kopvērtējumā, jo reāli noķert līderi Kristu Mickēviču no Rockstar Moto-X komandas vairs nav iespējams. Tie būs Lauris Kļaviņš, Dagnis Raģis un Ints Birze.

Visi šie sportisti noteikti ir arī galvenie pretendenti cīņā par „Fagor Supestarta” balvām, un protams, noteikti Kārlis Meldrājs centīsies vēl uzlabot savu sniegumu šajā elementā un izcīnīt visos startos uzvaras, un iepriecināt savu māti arī ar jaunu veļas mazgājamo mašīnu.

Komandu ieskaitē ļoti sīva cīņa ir gaidāma starp motoklubiem „Motokurzeme” un Rodeo MX Racing Team, kurš no šiem klubiem kļūs par FOX Superkauss” čempionu komandu vērtējumā mēs uzzināsim, kad pēdējā braucienā būs parādīts finiša rūtotais karogs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports