"Motokurzemes" sportists Roberts Lūsis uzvar Aizputē

Svētdien, 30. aprīlī, Aizputes Misiņkalna trasē norisinājās Latvijas čempionāta 2. posms motokrosā, kurā piedalījās “Motokurzemes” MX65 sportists Roberts Lūsis.

Pēc sestdienas lietusgāzēm ļoti dubļainajā trasē kvalifikācijas braucienā 24 sportistu konkurencē Robertam izdevās uzrādīt ceturto ātrāko apļa laiku, informē komanda.

Pirmā brauciena starts Robertam nedaudz neizdevās – braucienu viņš iesāka kā sestais, taču jau otrā apļa finišā bija aizcīnījies līdz otrajai pozīcijai, uzsākot pakaļdzīšanos sacensību līderim. Diemžēl dubļainajā trasē nedaudz kļūdījās un krita – līdz ar to pirmajā braucienā  “Motokurzemes” sportists finišēja otrais.

Otrā brauciena starts jau saules pažāvētajā trasē Robertam nedaudz labāks – trešais. Trešā apļa beigās Roberts izvirzījās sacensību vadībā. Drīz vien sacensību līderi noķēra lēnākos braucējus, sākot tos apsteigt par apli. Apsteigšanas manevros nedaudz vairāk veicās otrajā vietā esošajam sportistam Uldim Freibergam, kurš sacensību pēdējā aplī Robertam jau pietuvojā tādā attālumā, ka cīņa par uzvaru otrajā braucienā un Latvijas čempionāta posma kopvērtējumā atsākās no jauna, sagādājot skaistus mirkļus skatītājiem.  Pēdējā aplī, trīs līkumus pirms finiša Roberts piekāpās konkurentam, uz brīdi zaudējot pirmo pozīciju, tomēr nepadevās un turpināja cīņu. Rezultātā jau nākamajā līkumā viņš atguva līdera pozīciju, noturot to līdz finišam.

Latvijas čempionāta kopvērtējumā, pēc aizvadītiem diviem posmiem, “Motokurzemes” MX65 klases sportists atrodas otrajā pozīcijā, par diviem punktiem atpaliekot no pirmās vietas.

Paldies treneriem – Normundam Jansonam un Artim Lagzdiņam par ieguldīto darbu, gatavojoties sezonai. Paldies atbalstītājiem -  SIA “Koro Būve”, SIA “Monum”, SIA “Safe”, www.tahografs.lv.

Tiekamies trasēs!

Pievieno komentāru

Sports