Motokrosisti sadalījuši punktus kārtējā Latvijas čempionāta posmā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Viļakas “Baltā Brieža” trasē notika kārtējais Latvijas čempionāta un Latvijas junioru čempionāta posms, kurā sportisti turpināja cīņu par čempionāta kopvērtējuma punktiem.

Sestdienā sacensībās piedalījās “Motokurzemes” sportisti Undīne Ulmane un Roberts Lūsis. Robertam 50cc klasē kavalifikācijā trešais ātrākais apļa laiks, Undīnei, kura startē kvadri 100 klasē piecpadsmitais starp kvadri 100 un kvadri 200 braucējiem, informē "Motokurzemes" vadītājs Gints Lūsis.

Pirmajā braucienā Roberts Lūsis uzrādot ātrāko apļa laiku starp visiem braucējiem izcīnīja otro vietu, Undīne četrpadsmito. Otrajā braucienā par apli apdzenot lēnākos braucējus Roberts kļūdījās un piedzīvoja kritienu. Braucienā un posmā “Motokurzemes” sportistam trešā vieta un ļoti vērtīgi 42. punkti Latvijas junioru čempionāta kopvērtējumam. Undīnei otrajā braucienā tāda pat vieta, kā pirmajā un devītā vieta kvadri 100 klasē, papildinot čempionāta punkt bagāžu par 24. punktiem.

Svētdienas sacensībās “Motokurzemi” pārstāvēja Brendons Bunka iesācēju klasē, Uldis Spulle un igaunijas sportists Andre Park MX2 klasē, kā arī Roberts Konrāds MX85 klasē, Mareks Štrauss Senioru klasē un igaunijas sportistu ekipāža Sonn/Koiv blakusvāģu klasē.

Posma kopvērtējumā Brendonam izdevās izcīnīt 40 ieskaites punktus un kāpt uz pjedestāla trešā pakāpiena posma kopvērtējumā, Uldim Spullem 25 punkti un astotā vieta posmā, savukārt Andre Park 38 punkti un augstā trešā vieta posmā. Roberts Kronbergs saņēma diskvalifikāciju otrajā braucienā un pie kopvērtējuma punktiem šajā posmā netika. Mareks Štrauss ar 31. punktu posma kopvērtējumā piektais. Vienīgā “Motokurzemes” blakusvāģu ekipāža ar 27. punktiem Viļakā  astotie.

Paldies “Motokurzemes” atbalstītājiem SIA “Koro Grīdas”, SIA “Safe”, www.tahografs.lv.

Nākamie “Motokurzemes” sportistu starti šīs nedēļas nogalē Lietuvas čempionāta posmā Paņevežā.

Pievieno komentāru

Sports