Motokrosisti lustējas "FOX Superkausa” gada ballē

„FOX Supekausa” sezonas pēdējais posms  bija aizvadīts šā gada 6. septembrī, bet aizvadītajā sestdienā 17. oktobrī  jautrā un omulīgā gaisotnē tika sumināti visi sportisti „FOX Superkausa” gada ballē.

Organizatori bija pacentušies, lai tā būtu īsta noslēguma odziņa šim seriālam , kur bija sarūpēts sportistiem kausi, vērtīgas balvas un arī naudas prēmijas par izcīnītajām vietām kopvērtējumā.

Pasākuma apmeklētājus priecēja „Suitu” sievas, mūzikas ansamblis „4 KW”, Pasākumu vadīja motokrosa sacensību labākais komentētājs Ēriks Fogelis un Anna Rozīte, kas rūpējās par možu un jautru noskaņu.

Oficiālajā daļā tika apbalvoti TOP pieci sportisti kopvērtējumā katrā klasē, kā arī organizatori bija sarūpējuši specbalvas. Sportistiem Pro klasē virs 35 gadiem tika pasniegta Aldara balva, tās ieguva Gints Uzars, Arvis Sanders, Agris Ļitvinovs, Pēteris Vočtavs un Ivo Bārs, labākajam komandas menedžerim Marekam Štrausam, šā gada pieredzējušakajam sportistam Agrim Čukam, jaunākajam „Superkausa” seriāla dalībniekam Klāvam Kleinbergam.

Sportistiem balvas pasniedza Latvijas izlases dalībnieki Nāciju motokrosā Matīss Karro un Ivo Šteinbergs.

Organizatoru vārdā visiem sportistiem pateicās un svētku runu teica šo sacensību direktors Lauris Freibergs, kas pasākuma turpinājumā priecēja sportistu ar savām paša sacerētajām dziesmām.

Matīss Karro:
„Superkausa” gada balle bija ļoti labi izdevusies. Mani pielika pie darba balvas dalīt. Negribējās jau nevienam tās dot, jo pašam tās ļoti patikās, bet šogad nebiju tās nopelnījis. Izdejos ar meitenēm no visas sirds, pasākums bija sarīkots godam.

Ivo Šteinbergs:
Balle man izdevusies, biju pagodināts par iespēju pasniegt citiem sportistiem balvas. Novēlu organizatoriem tā turpināt.

Arvis Sanders:
Pasākums ļoti labi patikās. Tas bija noorganizēts augstā līmenī, bija padomāts par sportistiem, pasākuma programmu un labiem klātiem galdiem. Prieks par tādiem organizatoriem Latvijā, un vēlreiz apstiprinājās fakts, ka „Superkauss” ir pasākums ar kvalitātes zīmi.

Pievieno komentāru

Sports