Motokrosisti cīnās "FOX Superkausā"

Šodien, 6. septembrī, Lažas pagasta "Moto-x" trasē notiek motokrosa sacensību "FOX Superkauss” balvas izcīņas fināls. "MX Pro" klasē tajā saviem līdzjutējiem par prieku nepārspēts ir Grobiņas motokrosists un šo sacensību organizators Lauris Freibergs.

Kamēr portāls bija sacensību vietā, L. Freibergs triumfēja pirmajos divos "MX Pro" klases braucienos, nodrošinot sev pirmo vietu arī visas sezonas kopvērtējumā.

Vēl vienam vietējo līdzjutēju elka Rihardam Dūčim "MX13+" klasē nepaveicās pirmajā braucienā. Dubļainajā trasē viņš piedzīvoja kritienu, ļaujot konkurentiem aizsteigties tālu priekšā. Otrajā braucienā viņš bija jau starp galvenajiem favorītiem, turpinot cīņu par godalgotajām vietām sezonas kopvērtējumā.

Pirmajā braucienā nepaveicās arī vienam no Latvijas labākajiem kvadraciklu braucējiem Artim Rasmanim, kurš brauciena laikā atradās sev neraksturīgi zemā vietā - desmitajā pozīcijā.

Organizatori bija parūpējušies par lieliskiem laika apstākļiem, jo kamēr citviet lija lietus,"Moto-x" trasei tumšie lietus mākoņi gāja ar līkumu.

Par uzvarētājiem informēsim.

Pievieno komentāru

Sports