Motokrosa Superkausa otrajā posmā uzvar Dāvis Līvs

Par Superkausa sacensību motokrosā otrā posma, kas norisinājās Aizputē, Misiņkalna trasē, uzvarētāju svētdien kļuva Dāvis Līvs.

Līvs, kurš startēja MX Pro klasē, uzvarēja visos trīs braucienos un ar 60 punktiem izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Otrajā vietā ierindojās Juss Lānso, bet trešo vietu izcīnīja Dāvis Ivanovs.

Savukārt Superkausa sacensību galvenais rīkotājs Lauris Freibergs, kurš jau beidzis profesionāla sportista karjeru, MX Pro klases posma kopvērtējumā ieņēma ceturto vietu.

Tikmēr MX13+ klasē labākais bija Jānis Igaunis, MX30+ klasē par uzvarētāju kļuva Ainars Soks, Mini MX/65cc apvienotajā klasē par labāko Mini MX kopvērtējumā kļuva Krists Mickēvičs, bet par labāko 65 kubikcentimetru sacensībās kļuva Ralfs Guļevskis.

Tikmēr kvadraciklu sacensībās "Kvadri 14+" klasē triumfēja Kārlis Meldrājs, bet par labāko "Kvadri Pro" klases sacensībās kļuva Mikus Neško.

Jau ziņots, ka no citiem Latvijas motokrosa čempionātiem Superkauss atšķiras ar saviem īpašajiem noteikumiem - sportistam katrā braucienā jānobrauc pieci apļi, kas nav ierobežoti ar laika limitu. Tas ne tikai garantē saspringtu sacensību gaitu pašiem sportistiem, bet arī aizraujošu dienu līdzjutējiem.

Superkausam būs seši posmi, kas pirmajā gadā būs tikai Kurzemē - Zirās, Aizputē, Dobelē, Kuldīgā, Saldū un Lažā. Organizatori to vēlas izveidot par populārāko sacensību seriālu Latvijā.

Pievieno komentāru

Sports