Motokrosa Superkausa ceturtajā posmā nepārspēts paliek Dāvis Līvs

Par Superkausa sacensību motokrosā ceturtā posma, kas norisinājās Kuldīgā, uzvarētāju svētdien kļuva Dāvis Līvs.

MX1 Pro klasē startējušais Līvs trīs braucienu summā nopelnīja 60 punktus, par trim punktiem apsteidzot sacensību galveno rīkotāju Lauri Freibergu, kurš jau beidzis profesionāla sportista karjeru. Savukārt trešajā vietā ierindojās Mārtiņš Aleksandrovičs, kas kopsummā ieguva 54 punktus.

Tikmēr MX13+ klasē labākais bija Gundars Gaušis, MX30+ klasē par uzvarētāju kļuva Artis Egle, Mini MX/65cc apvienotajā klasē par labāko Mini MX kopvērtējumā kļuva Pauls Jonass, bet par uzvarētāju 65 kubikcentimetru sacensībās kļuva Kristers Kārkliņš.

Savukārt kvadraciklu sacensībās "Kvadri 14+" klasē triumfēja Edgars Meņķelis, bet par labāko "Kvadri Pro" klases sacensībās kļuva igaunis Mēlis Jurgensons.

Kā ziņots, no citiem Latvijas motokrosa čempionātiem Superkauss atšķiras ar saviem īpašajiem noteikumiem - sportistam katrā braucienā jānobrauc pieci apļi, kas nav ierobežoti ar laika limitu.

Superkausam kopumā būs seši posmi, kas pirmajā gadā norisinās tikai Kurzemē - Zirās, Aizputē, Dobelē, Kuldīgā, Saldū un Lažā. Organizatori to vēlas izveidot par populārāko sacensību seriālu Latvijā.