Motokrosa seriāla "Monster Energy Superkauss" posms būs Zaķusalā

Svētdien, 8.jūnijā, Rīgā, Zaķusalā, norisināsies motokrosa seriāla ''Monster Energy Superkauss'' ZZS Lielās balvas izcīņa ar labāko pašmāju un Baltijas sportistu piedalīšanos. Savā veidā unikāls pasākums, jo negad tik augsta līmeņa motokrosa sacīkstes nav notikušas tik tuvu Rīgas centram.

Motokrosa seriāls ''Superkauss'' norisinās jau sesto gadu un iemantojis skatītāju uzticību, kļūstot par apmekletāko motokrosa seriālu Baltijas reģionā. Uzvarētāji tiek noskaidroti četrās solo motociklu un vienā kvadraciklu klasē, aizvadot salīdzinoši īsus sprinta braucienus, informē Aigars Liepa, NMA pārstāvis.

Speciāli Rīgas posmam izveidota trase TV torņa pašā pakājē būs interesanta ar to, ka tajā neviens no sportistiem līdz sacensību dienai nebūs braucis, padarot cīņas visās motociklu klasēs vēl interesantākas.

Sevišķi aizraujoša spēkošana paredzama prestižākajā un ātrākajā klasē - ''MX Pro'', kurā uz starta stāsies tādi pazīstami sportisti kā Matīss Karro, igauņu leģenda Tanels Leoks, Lauris Freibergs, Davis Līvs, Davis Ivanovs, Ivo Šteinbergs un daudzi, daudzi citi. "MX Pro" klase ir vienīgā, kurā norisinasies trīs finalbraucieni, bet ''Kvadru'', ''Jauniešu'', ''Junioru'' un ''Senioru'' klasēs uzvarētāji tiks noskaidroti divos finālbraucienos.

Sacensības organizē biedrība ‘’Nacionālā Motosporta asociācija’’ un to sākums svētdien plkst 9:00, kad sāksies kvalifikacijas braucieni, bet pirmā finālbrauciena starts tiks dots plkst 12:00.

Pievieno komentāru

Sports