Motoklubam "AZ-Kazdanga" skijoringa sezona aizvadīta veiksmīgi

Motoklubam AZ-Kazdanga skijoringa sezona ir aizvadīta.Nevarētu teikt, ka viena no veiksmīgākajām, jo neiztika bez kritieniem un traumām. Bet visā 2015.gada sezonas gaitā, komandai AZ-Kazdanga Latvijas nacionālajā čempionātā izdevās kopvērtējumā izcīnīt 2.vietu.

Aivaram Zvejam (#767) šī sezona nebija diez ko spīdoša, tehnika reizēm pievīla, vienu pat iznīcināja, bet tomēr kopvērtējumā izdevās izcīnīt 3.vietu Veterānu skijoringa klasē un Lielajā Tautas Klasē ierindojās 5.vietā.

Arvis Grāmatnieks un Ingus Bahmanis (#717), šī sezona aizvadīta diezgan veiksmīga, bet kopvērtējumā tikai 4.punkti pietrūka līdz 3.vietas ārstāvjiem un palika 4.vietā Mazajā Meistaru Klasē.

Gartis Zundovskis un Viesturs Sturesteps (#797), Lielajā meistaru klasē kopvērtējumā aizcīnījās līdz pat godpilnai 3.vietai.

Gints Selderiņš un Ingus Bahmanis (#747), Mazajā Tautas Klasē sezonu iesāka neveiksmīgi, jo pirmajā braucienā pievīla tehnika un sezonas laikā kopvērtējumā aizcīnījās līdz 4.vietai, 2.puntus atpaliekot no 3.vietas. Lielājā Meistaru Klasē kopvērtējumā ierindojoties 8.vietā.

Raivis Bahmanis un Mārtiņš Bahmanis (#757), kā jau jaunajai ekipāžai (iesācējiem) sezona aizvadīta smagi, tehnikai pieviļot, neiztiekot bez kritieniem. Daļu posmus izlaišot tehnikas dēļ, kuru nespēja tik ātri dabūt darba kārtībā, bet tomēr sīvi cīnoties kopvērtējumā ieņēma stabilu 22.vietu Mazajā Meistaru klasē.

Klāvs Baumanis un Kristaps Zitmanis-Zihmanis (#737), sezona diez ko veiksmīga neizveidojās, slēpotājs pēc kritiena nespēja turpināt sacensības, kājas traumas dēļ. Nelgi pēc tam, pašam vadītājam tehnika pievīla tik spēcīgi, ka nācās sezonas pēdējos posmus izlaist, bet tomēr uz kopējo fonu spēja sasniegt 18.vietu Mazajā Meistaru klasē.

Komanda AZ-Kazdanga šosezon var lepoties ar slēpotāju Ingusu Bahmani. Viņam šī sezona bija vissmagākā, startējot 3.klasēs pēc kārtas. Katrā klasē notiek divi iebraucieni 12min + 2.apļi. Sezonas otrajā pusē, gandrīz, nācās izlaist sacensības, dēļ smaga kritiena, ļoti nopietnas plecu traumas, apmeklējot labu ārstu un sēžot uz spēcīgām pretsāpju tabletēm, Ingusa uzņēmības dēļ, lai neizkristu no slēpotāja kopvērtējuma līderpozīcijām, tomēr turpināja cīņu līdz sezonas beigām. Un beigu beigās izcīnīja kopvērtējumā Latvijas skijoringa slēpotāja čempiona titulu
.
Klubs AZ-Kazdanga vēl bez Latvijas alternatīvās motosporta federācijas rīkotajām sacensībām piedalījās arī Latvijas motosporta federācijas rīkotajās Latvijas čempionāta skijoringa sacensībās, startējot zem cita motokluba Motodroms karoga, dēļ noteikumiem, licenzes saņemšanai. Šeit tika rīkoti 3.posmi, uz kuriem AZ-Kazdanga apmeklēja divus no tiem un komandas kopvērtējumā esam ierindojušies 3.vietā. Arvis Grāmatnieks (#717) ziemas krosā MX2 kopvērtējumā izcīnījis čempiona titulu 1.vietu, kā arī Gatis Zundovskis (#797) ziemas motokrosā MX1 izcīnījis 2.vietu. Bet Latvijas čempionātā skijoringā Gints Selderiņš un Ingus Bahmanis (#747) Lielajā Tautas klasē izcīnīja 2.vietu.

Bet visā visumā AZ-Kazdanga kolektīvs ir apmierināti ar sezonas kopvērtējuma iznākumu un 20.03.2015 aizvadīja patīkamu apbalvošanas cermoniju, un tagad gatavojas vasaras motokrosam.

Lielu pateicību komanda izsaka līdzjutējiem un atbalstītājiem, bez kuriem šīe rezultāti nebūtu tādi kādi viņi ir. Lielu paldies AZ-Kazdanga izsaka sponsoriem uzņēmumam SIA "LMC" un Kazdangas pagasta padomei, ar kuru palīdzību spējam izbraukāt Lavijas tālākos nostūrus, kur norisinājās ziemas motosporta sacensības.

Sekot līdz mūsu darbībām variet portālos www.draugiem.lv// un www.facebook.com//, meklētājā ierakstot - AZ-Kazdanga.

Kazdangas TIC

Pievieno komentāru

Sports