Miris pirms pusotra gada rallijā "Kurzeme" smagas traumas guvušais ukraiņu autosportists Kočmars

Pēc pusotru gadu cīņas miris Ukrainas autosportists Jurijs Kočmars, kurš 2015.gadā rallijā "Kurzeme" piedzīvotā avārijā guva ļoti smagas traumas, pēc kurām tā arī neatguvās, liecina Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) sniegtā informācija.

LAF izteikusi līdzjūtību Kočmara tuviniekiem un visai Ukrainas autosporta saimei, raksta LETA.

Pirms pusotra gada notikušajās sacensībās Kočmara pilotētā "Mitsubishi Lancer Evo IX" automašīna ar apmēram 160 km/h lielu ātrumu ieslīdēja grāvī un ietriecās kokā, gan tās pilotam Kočmaram, gan stūrmanim Sergijam Kovalam gūstot smagas galvas traumas. Kočmara veselības stāvoklis stabilizējās vien pēc aptuveni desmit dienām, kad viņu varēja pārvest no Liepājas uz Rīgu, bet vēlāk viņš tika nogādāts Spānijā uz klīniku, kas specializējas uz cilvēkiem komas stāvoklī.

Pie samaņas Kočmars nāca tikai 2016.gada janvārī, savukārt aprīlī tika ziņots, ka sportista veselība uzlabojas, jo viņš sācis nedaudz runāt, atpazīt cilvēkus un atcerēties pagātnes notikumus, kā arī lēnām sācis staigāt.

Tobrīd tika prognozēts, ka Kočmars varēs atgriezties pilnvērtīgā dzīvē, tomēr šīs prognozes nepiepildījās un naktī uz piektdienu autosportista dzīvība izdzisa.


Pievieno komentāru

Sports