Minirallijs "Marienburga" 24. augustā arī ziemas rallija "Alūksne" ātrumposmos

24. augustā Alūksnes pusē norisināsies jau trešais minirallija posms -  „Marienburga 2013”. Tāpat kā iepriekšējos divos šogad notikušajos jaunās standartauto sacensības posmos Jūrmalā un Aizputē, arī Alūksnē tiks gaidīti dalībnieki ar saviem ielas auto.

Sacensību, kas nosaukta Alūksnes pilsētas vēsturiskā nosaukuma vārdā,  rīko pieredzējusī ziemas ralliju „Alūksne” organizatoru komanda.

Minirallija „Marienburga 2013” trases kopējais garums paredzēts līdz 140 km, tai skaitā līdz 15 km papildsacensībās (ātrumposmos).

Minirallija trasē būs iekļauta arī daļa no „Alūksnes” ralliju ātrumposmiem, protams, gādājot par nepieciešamo drošību, bet vienlaikus dodot iespēju dalībniekiem arī izjust īsta rallija sajūtas.

Gan minirallija „Marienburga” centrs, gan servisa parks atradīsies Alūksnē, Rūpniecības ielā 8F – tieši turpat, kur jau trīs ziemas pēc kārtas ir mājojis rallijs un ralljsprints „Alūksne”.

Ar šodienu, 1.augustu, www.4rati minirallija sadaļā sākas dalībnieku pieteikšanās sacensībai, te publicēts arī „Marienburgas” nolikums.

Pievieno komentāru

Sports