Minirallijs atklās sezonu ar sacensībām "Madona"

Pagājušajā gadā LAF Standartauto komisijas izveidotais minirallijs (rallija tipa sacensības dalībniekiem ar standarta automašīnām) 15.februārī uzsāk savu nākamo sezonu ar miniralliju “Madona 2014”.

Minirallija trasi (9 ātrumposmi, kuru garums, saskaņā ar minirallija noteikumiem, ir līdz 2 km) organizatori izveidojuši, paņemot labākos un interesantākos ceļu posmus no iepriekšējos gados te notikušo vasaras rallija sacensību trasēm, informē minirallija "Madona" preses sekretāre Dace Janova.

Jāpiebilst, ka Madonas sacensība būs īpaša ne tikai ar to, ka atklās minirallija jauno sezonu, bet arī ar to, ka šie ātrumposmi līdz šim vēl nekad nav izmantoti ziemas sacensībām.

Minirallija “Madona” veidotāji, kas ir viena no profesionālākajām autosporta sacensību rīkotāju komandām Latvijā, sacensību sola maksimāli pietuvinātu rallija norisēm, kas arī ir viens no minirallija galvenajiem mērķiem – ļaut braucējiem iegūt  „lielā” rallija sajūtas ar savu ikdienas satiksmē izmantojamo auto.

Kā ierasts, Madonas novada pašvaldība arī šogad ir pretimnākoša autosporta pasākumiem, sportistu un organizatoru rīcībā tiks nodotas gan divas zāles Domes ēkā, gan silta telpa, kur ziemas salā būs ērti uzlīmēt starta numurus dalībnieku automašīnām.

15.februārī minirallija ekipāžas būs arī pilsētas iedzīvotāju uzmanības centrā, jo sacensību starts tiks dots Saieta laukumā pie novada Domes ēkas.

Pieteikšanās minirallijam „Madona” šeit.
Visi sacensību dokumenti atrodami http://4rati.lv/madona-2014/

Pievieno komentāru

Sports