Minirallijā "Priekule 2014″ piedalīsies arī Viktors Ļebedevs un Renārs Francis

Svētdien, 28.septembrī, notiekošajā minirallijā “Priekule 2014″ piedalīsies arī labi pazīstamie rallija braucēji no Liepājas – Viktors Ļebedevs un Renārs Francis.

V. Ļebedevs uz starta izies ar 1998. gadā ražotu pilnpiedziņas “Subaru Impreza” ielas automašīnu, savukārt R. Francis startēs ar aizmugures piedziņas BMW.

Abi liepājnieki startēja arī augusta beigās notiekošajā Ātruma festivālā – rallijā “Kurzeme 2014″, kur V. Ļebedevs ar daudz jaunāku “Subaru Impreza” sporta automašīnu pildīja trases atklājēja jeb tā dēvētās nullītes funkciju, bet R. Francis ar sporta BMW automašīnu startēja Latvijas čempionāta rallijsprinta ieskaitē.

Minirallija laikā dalībniekiem ar ielas automašīnām būs jāveic aptuveni 15 kilometri astoņos grants ātrumposmos, savukārt kopējais sacensību garums, ieskaitot pārbraucienus, nepārsniegs 120 kilometrus.

Sacensībās var piedalīties ar jebkuras markas un modeļa standarta automašīnu, kurai ir izsniegta pielaide ceļu satiksmei, līdz ar to aicinām pieteikties minirallijam “Priekule 2014″ visus ātruma mīļotājus un izmantot iespēju mēroties spēkiem ar pieredzējušiem rallija braucējiem.

Automašīnas minirallijā “Priekule 2014″ tiks iedalītas piecās ieskaites grupās – ar viena tilta piedziņu un dzinēja tilpumu līdz 1600 cm3, ar viena tilta piedziņu un dzinēja tilpumu virs 1600 cm3, pilnpiedziņas ar atmosfērisko dzinēju, pilnpiedziņas ar virsspiedienu dzinēja ieplūdē un “Open” klase, kurā var piedalīties standarta automašīnas bez restriktoru ierobežojumiem.

Pieteikties minirallijam “Priekule 2014″ var līdz 24.septembrim, elektroniski aizpildot pieteikumu vietnē “4rati.lv” – http://4rati.lv/minirallijs-priekule-2014/.>

Minirallija “Priekule 2014″ starts tiks dots 28.septembrī plkst.12, savukārt pirmās automašīnas finišs paredzēts plkst.17.15.

Rezultāti tiešsaistē tiks publicēti vietnē “Lrc.lv”. Visa informācija par miniralliju pieejama šeit.

Pievieno komentāru

Sports