Minirallijā "Nīca-Rucava" kļūs zināmi sezonas uzvarētāji un kausu ieguvēji

Ar sacensībām "Nīca-Rucava" Nīcas un Rucavas novadā sestdien, 2. novembrī, savu pirmo sezonu finišēs minirallijs.

Šajā sacensībā dalībniekiem  ar standarta (ielas) automašīnām būs jāsacenšas 9 ātrumposmos, pārsvarā trasi veidos ceļi ar grants segumu. Minirallija distance būs jāveic, vadoties pēc organizatoru sagatavotas leģendas un stenogrammas ātrumposmiem, informē Dace Janova, Latvijas Automobiļu Federācijas Standartauto komisijas preses sekretāre.

Minirallijam „Nīca-Rucava” pieteikušos ekipāžu vidū arī vairākas jaunas, līdz šim minirallijā nestartējušas vienības no Liepājas puses – kā pilots debitēs Mārtiņš Sesks ar Andri Kārkliņu stūrmaņa krēslā, Renārs Francis ar Gunāru Franci, Ričards Vīksna/Jānis Vīksna un citi.

2.novembrī  noskaidrosies arī  minirallija 2013.gada uzvarētāju un kausa ieguvēju vārdi.  Patlaban kopvērtējumā pēc 3 posmiem vientilta piedziņas automašīnu klasē līdz 1,6 cm3 vadībā ir Pēteris Dūka/Jurģis Rāvietis ar 19 punktiem.
 
Aigars Tīdmanis, kurš šosezon minirallijā startējis gan ar Gundaru Tīdmani, gan  Jāni Bumbuli, šobrīd ir pirmais  vientilta piedziņas automašīnu klasē virs 1,6 cm3 ar 22 punktiem.
 
Pilnpiedziņas automašīnu klasē uz uzvaru kopvērtējumā pretendē Valts Zvaigzne ar Arti Baumani, viņiem šobrīd 24 punkti.

Komandu vērtējumā līderpozīcijas ieņem „Rude Racing” komanda (47 punkti).

Jāatgādina, ka ieskaites punkti ekipāžai, atbilstoši minirallija posma rezultātiem, par izcīnīto vietu tiek piešķirti sekojoši: 1.vieta grupā– 11 punkti, 2.vieta - 8 punkti, 3.vieta – 6 punkti un attiecīgi līdz vienam punktam par 8.vietu savā klasē.

Līdz ar to intriga par pirmās minirallija sezonas uzvarētājiem visās ieskaites klasēs saglabāsies līdz pat 2.novembra sacensības finišam.

Šobrīd minirallijam „Nīca-Rucava” pieteikušās jau 54 ekipāžas, bet dalībnieku pieteikumi vēl tiek gaidīti līdz 29.oktobrim.
 
Ātrumposmu kartes skatītājiem tiks publicētas piektdien, 1.novembrī www.4rati.lv.

Minirallijs „Nīca-Rucava”  startēs  2.novembrī plkst.10:00, bet sportisti Nīcā tiks gaidīti jau no 7:00, kad darbu sāks administratīvā un tehniskā komisija (tās atrašanās vieta redzama www.4rati.lv minirallija sadaļā publicētajā kartē).

Organizatori informē, ka braucēju un skatītāju ērtībām  jau no 8:30 būs atvērta arī sacensību centram blakus esošā kafejnīca.

Šī gada minirallija noslēdzošo posmu organizē „B&K Rallijs” ar Nīcas un Rucavas novadu pašvaldību atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports