Minirallijā "Marienburga" junioru konkurencē triumfē nīcenieks Kristaps Skrodis

Sestdien, 9. augustā, Alūksnes apkārtnē notika šīs sezonas trešais posms minirallija kausa izcīņā standarta automašīnām.

Astoņos grants ātrumposmos ātrākā ekipāža sacensībās “Marienburga” bija Valts Zvaigzne ar stūrmani Mārtiņu Ozoliņu. Zvaigznem, kurš kausa izcīņā patlaban ir pirmais 4WD ieskaitē, šī bija pirmā uzvara minirallija  kopvērtējumā, informē Dace Janova, LAF SAK preses sekretāre.

Tomam Lielkājim/Valteram Sīpolam izcīnīta uzvara 4WD Open klasē, aiz viņiem finišēja Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte, savukārt trešie Kalvis Blūms/Jurģis Meisters.

Otrajā vietā 4WD ieskaitē “Marienburgā” Artis Upītis/Gints Dzenis, trešie uz pjedestāla šajā klasē Edgars Avens un Aigars Bajārs.

2WD vērtējumā pirmā vieta Raivim Garozam/Uldim Fjodorovam, kuriem izdevās nepalaist sev garām igauņus Karelu Tolpu/Prītu Guļajevu, trešajā  vieta Miks Ķenavs/Armands Ķenavs.

Cīņā par uzvaru 1600 ieskaitē ātrākie bija Armands Cīrulnieks ar Andri Šņukutu, atstājot aiz sevis  Mārtiņu Vītolu/Tomu Sproģi, kā arī Mārtiņu un Ediju Stankes.

“Junioru” vērtējumā pirmā vieta Kristapam Skrodim/Mārtiņam Meldrājam, bet “Open” ieskaitē – Mikum Neško/Mārtiņam Briedim.

Starp komandām pārliecinošu pirmo vietu “Marienburgā” ieguva “Mārupe Rally Team”.

Pēc nepilnām divām nedēļām minirallija kausa izcīņa turpināsies Kurzemes pusē ar 23.augustā notiekošo miniralliju “Skrunda”.

Pievieno komentāru

Sports