Milzīgs dalībnieku skaits piedalīsies Eiropas čempionātā novusā 1

Eiropas čempionāts novusā, kas nākamnedēļ notiks Rīgā, pulcēs aptuveni 200 dalībniekus no vairākām valstīm.

Viskuplāk pārstāvētā būs Latvijas delegācija, kuras sastāvā būs 130 vīri un 19 dāmas, kā arī 21 jaunietis, informē čempionāta galvenā tiesneša vietnieks Guntis Bucenieks.

No Lejaskurzemes piedalīsies aizputniece Ilona Indrāne, rucavnieki Artūrs Laugalis un Jānis Laugalis juniors, durbenieks Jānis Tapiņš. Dosies arī pieci sportisti no Liepājas.

Igauniju pārstāvēs 20 vīri, sešas dāmas un deviņi jaunieši. Trīs vīrieši startēs Vācijas un Baltkrievijas komandā. Krievijas komandā būs desmit vīrieši un divas dāmas. Ar vienu vīrieti, sievieti un jaunieti sastāvā startēs Ukraina.

G. Bucenieks norāda, ka milzīgā dalībnieku atsaucība rada problēmas arī organizatoriem, jo būs nepieciešami 100 galdi.

Piektā Eiropas čempionāta atklāšana notiks 15. jūnijā pulksten 12. Čempionāts notiks Nacionālajā sporta manēžā, kas atrodas Maskavas ielā 160. 14. jūnijā būs jauniešu čempionāts, 15. jūnijā priekšsacīkstes sievietēm un vīriešiem, bet 16. jūnijā fināli, kā arī dubultspēļu sacensības pārējiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Šitas Eiropas čempionāts ir tik smieklīgs :D Vai kāds no ārzemju spēlētājiem vispār var iekļūt starp 30 labākajiem? Ja neskaita Igaunijas spēlētājus.
Pa Eurosport arī rādīs?

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 20:00

Sports