Miloslavskis uzlabo pirms nedēļas Dūdas sasniegto Latvijas rekordu

Peldētājs Romāns Miloslavskis sestdien Vladimira Saļņikova piemiņas sacensībās sasniedza jaunu Latvijas rekordu 100 metros brīvajā stilā 25 metru baseinā.

Miloslavskis distanci veica 48,11 sekundēs un par 0,08 sekundēm pārspēja iepriekšējo rekordu, kuru pirms nedēļas Eiropas čempionātā sasniedza Andrejs Dūda.

Šis rezultāts Miloslavskim priekšsacīkstēs šajā disciplīnā ļāva ieņemt sesto vietu 44 dalībnieku konkurencē. Savukārt finālā Latvijas sportists nestartēja.

Savukārt septīto vietu 50 metru tauriņstila distancē izcīnīja cits Latvijas sportists Pāvels Kondrahins, kurš finišēja pēc 23,84 sekundēm. Šajā distancē Kondrahins nespēja pat pietuvoties Dūdam piederošajam Latvijas rekordam (23,24 sekundes), kuru viņš arī pirms nedēļas sasniedza Eiropas čempionātā.