Miloslavskis sacensībās Francijā izcīna piekto vietu 400 metru brīvā stila distancē

Liepājas peldētājs Romāns Miloslavskis ceturtdien starptautiskajās sacensībās "Canet-en-Roussilon Open" izcīnīja piekto vietu 400 metru brīvā stila distancē, vēsta sacensību mājaslapa internetā.

Miloslavskis savā priekšpeldējumā distanci veica četrās minūtēs un 85 sekundes simtdaļās, ieņemot otro vietu, kas bija ceturtais labākais rezultāts. Savukārt finālā Latvijas sportists distanci veica trīs minūtēs un 57,47 sekundēs, kas deva piekto vietu kopvērtējumā. Par uzvarētāju kļuva francūzi Antonī Panjērs, kurš distanci veica par 5,40 sekundēm ātrāk.

Jau ziņots, ka otrdien Latvijas sportists izcīnīja 27.vietu 50 metru distancē uz muguras. Priekšsacīkstēs Miloslavskis distanci veica 28,10 sekundēs, kas neļāva iekļūt pusfinālā. Savukārt pēc tam Latvijas peldētājs izcīnīja desmito vietu 200 metru brīvā stila distancē. Savā "kroņa distancē" Latvijas sportists priekšsacīkstēs distanci veica minūtē un 51,96 sekundēs, kas bija 12.labākais rezultāts. Savukārt B finālā Miloslavskis finišēja pēc minūtes un 51,32 sekundēm, ieņemot otro vietu peldējumā un desmito summā.

Pievieno komentāru

Sports