Miloslavskis sacensībās Francijā izcīna ceturto vietu 400 metru brīvā stila distancē

Liepājas peldētājs Romāns Miloslavskis ceturtdien starptautiskajās sacensībās "Canet-en-Roussilon Open" izcīnīja ceturto vietu 400 metru brīvā stila distancē, vēsta sacensību mājaslapa internetā.

Miloslavskis savā peldējumā distanci veica četrās minūtēs un 85 sekundes simtdaļās, ieņemot otro vietu.
Savukārt kopvērtējumā tas bija ceturtais labākais rezultāts. A un B fināla peldējumi šajā distancē netika veikti.

Jau ziņots, ka otrdien Latvijas sportists izcīnīja 27.vietu 50 metru distancē uz muguras. Priekšsacīkstēs Miloslavskis distanci veica 28,10 sekundēs, kas neļāva iekļūt pusfinālā. Savukārt pēc tam Latvijas peldētājs izcīnīja desmito vietu 200 metru brīvā stila distancē. Savā "kroņa distancē" Latvijas sportists priekšsacīkstēs distanci veica minūtē un 51,96 sekundēs, kas bija 12.labākais rezultāts. Savukārt B finālā Miloslavskis finišēja pēc minūtes un 51,32 sekundēm, ieņemot otro vietu peldējumā un desmito summā.