"Metalurgs" uzvar "Spartaku"

Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta 15.kārtas spēlē "Liepājas metalurgs" izbraukumā ar 2:1 (1:1) prata uzvarēt Jūrmalas "Spartaks" komandu, pārtraucot četru neuzvarētu spēļu sēriju vietējā čempionātā.

Spēles 14.minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Jurģis Kalns, bet trīs minūtes pirms puslaika beigām 1:1 panāca Kolumbijas futbolists Kevins Mena. Viesu komandai uzvaras vārtus otrā puslaika ievadā guva Valērijs Afanasjevs.

Šīs sezonas abu komandu pirmā savstarpējā cīņa Liepājā noslēdzās ar jūrmalnieku uzvaru ar 2:1.

Virslīgas kopvērtējuma līdervienība joprojām ir "Skonto", kas iekrājusi 32 punktus 14 mačos, bet Rīgas "Daugava" tagad ir otrie ar 30 punktiem 15 spēlēs. Trešie ar 29 punktiem 13 mačos ir ventspilnieki, bet "Daugava" no Daugavpils atrodas ceturtajā vietā ar 27 punktiem 14 cīņās. Piektajā pozīcijā ar 22 punktiem 13 cīņās ir "Liepājas metalurga" futbolisti, bet tiem divus punktus zaudē "Spartaka" vienība, kas aizvadījusi par divām spēlēm vairāk.

"Jūrmala" ar 14 punktiem 14 mačos ir septītā, bet astoto vietu ieņem Ilūkstes NSS komanda, kurai 14 spēlēs izcīnīti astoņi punkti. Savukārt "Metta"/LU un "Jelgava" ar septiņiem punktiem 15 cīņās dala devīto un desmito pozīciju.

Pievieno komentāru

Sports