"Metalurgs" uzvar "Jūrmalu", Abramčikam tomēr jāpaceļ balss

"Liepājas metalurga" futbolisti šovakar, 2. augustā, savā laukumā "LMT Virslīgas" spēlē ar 4:1 (2:0) uzvarēja komandu "Jūrmala-VV". Savus pirmos vārtus "Metalurga" labā guva 16 gadus vecais Deniss Rakels.

19. minūtē "Metalurgu" vadībā izvirzīja Pāvels Surņins, kura tālsitienu "Jūrmalas" vārtsargs nespēja atraidīt. Deviņas minūtes vēlāk Deniss Ivanovs liepājnieku pārsvaru dubultoja - 2:0.

Otrā puslaika 61 minūtē Kristaps Grebis ar 11 metru soda sitienu panāca 3:0 mājinieku labā, bet 72. minūtē D. Rakels guva vārtus un rezultāts jau kļuva 4:0 "Metalurga" labā. 88. minūtē Jurģis Kalns vienus vārtus "Jūrmalai" atguva - 1:4.

"Jūrmalas" galvenais treneris Vladimirs Babičevs pēc mača ar savu futbolistu sniegumu bija apmierināts, norādot, ka ar pašatdevi viss bijis kārtībā, neizmantojuši tik savas iespējas.

"Metalurga" galvenais treneris Rudigers Abramčiks stāsta, ka pēc ilgāka laika viņam atkal mača pārtraukumā bijis jāpaceļ balss, jo pret tādām komandām nevar spēlēt ar 80 procentu atdevi. Otrajā puslaikā futbolisti jau strādājuši vairāk, bijuši agresīvāki.

R. Abramčika pēcspēles pilnu komentāru skatīt šeit .