"Metalurgs" uzvar "Daugavu", laukumā dodas arī Viktors Dobrecovs

"Liepājas metalurga" futbolisti šovakar, 13. septembrī, savā laukumā "LMT Virslīgas" spēlē ar 3:0 uzvarēja komandu "Daugava/Rīga". Līdzjutējiem laukumā bija iespēja redzēt arī Viktoru Dobrecovu, kurš "Metalurga" sastāvā mača beigās uzņēmās kapteiņa pienākumus.

Pirmos vārtus "Metalurgs" guva 23. minūtē, kad precīzs bija Kristaps Grebis. Puslaika beigās mājinieku pārsvaru palielināja Andrejs Prohorenkovs - 2:0.

Otrā puslaika 80. minūtē tukšos vārtos bumbu raidīja K. Grebis, panākot 3:0 liepājnieku labā. Mačs kopumā aizritēja ar milzīgu "Metalurga" pārsvaru, bet daudzi momenti palika neizmantoti.

82. minūtē uz maiņu laukumā devās V. Dobrecovs, kurš pirms šīs sezonas beidza savu karjeru. Viņš piekrita uzspēlēt, jo "Metalurgam" ir problēmas ar sastāvu, vairāki spēlētāji ir traumēti.

Maču komentē "Metalurga" treneris Kaspers Verners un viesu treneris Vladimirs Beļajevs. Video skatīt šeit .