"Metalurgs" grauj "Blāzmu", "Ventspils" izbēg no lielām nepatikšanām

"Liepājas metalurga" futbolisti šovakar, 4. jūlijā, savā laukumā "LMT Virslīgas" spēlē sagrāva Rēzeknes komandu "Blāzma". Ar trim vārtiem mačā izcēlās Kristaps Grebis. Savukārt ventspilnieki trillera cienīgā mačā savā laukumā prata atspēlēties pret "Olimpu".

Liepājā mača liktenis tika izšķirts jau pirmajā puslaikā, pēc kura "Metalurgs" bija vadībā ar 5:0. 8. un 13. minūtē vārtus guva Kristaps Grebis, bet 26. minūtē Maksims Rafaļskis. Liepājnieki neapstājās pie iespētā un 39. minūtē vārtus guva Daniels Kastners, bet trīs minūtes vēlāk precīzs bija Andrejs Prohorenkovs.

Punktu pārliecinošajai uzvarai "Metalurgs" pielika 90. minūtē, kad savus trešos vārtus mačā guva K. Grebis.

"Mums izdevās aizvadīt labu pirmo puslaiku, bija prasība spēlēt ar simtprocentīgu atdevi. Otrajā puslaikā jau vairāk spēlēja jaunie futbolisti, kuri nespēja parādīt to sniegumu, ko rāda pamatsastāva futbolisti," stāsta "Metalurga" galvenais treneris Rudigers Abramčiks.

"Blāzmas" galvenais treneris Žanis Ārmanis pēc mača norādīja, ka viņa vadītājiem futbolistiem pēdējo desmit dienu laikā šī bija jau ceturtā spēle, tāpēc slodze ir ļoti liela. "Tikām zem tanka pirmajā puslaikā, kā varējām, tā spēlējām otro puslaiku," piebilst Ž. Ārmanis.

Šovakar "Ventspils" savā stadionā tikās ar "Olimps/RFS", un spēja izcīnīt dramatiksu uzvari ar rezultātu 5:3, lai gan spēles laikā ventspilnieki atradās zaudētāju lomā ar 0:3. Vēl "Skonto" ar 4:1 uzvarēja "Tranzītu".

Pievieno komentāru

Sports