"Mērnieks.LV" izcīna Liepājas basketbola čempionāta bronzas godalgas

Trešo vietu Liepājas basketbola čempionātā ieguva komanda "Mērnieks.LV", kas šodien, 19. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā cīņā par bronzas godalgām uzvarēja pagājušā gada čempionus - "Interspiro" vienību.

"Mērnieks.LV" pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 19:12, bet pirmo puslaiku uzvarēja ar 37:22.

Trešajā ceturtdaļā "Interspiro" vienībai gan izdevās atspēlēties, divas minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām tā ar tālmetienu panāca neizšķirtu - 43:43. Pēc trešās ceturtdaļas vadībā ar 47:45 bija "Interspiro".

Pēdējās desmit minūtēs gan atkal dominēja "Mērnieks.LV", kas mačā uzvarēja ar 74:53.