Melbārža divnieks pēc pirmajiem diviem braucieniem Sočos pacēlies uz sesto vietu

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža pilotētais divnieks pēc svētdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem Soču olimpiskajās spēlēs ieņem sesto vietu.

Pirmajā braucienā Melbārdis kopā ar stūmēju Daumantu Dreiškenu startā uzstādīja jaunu Soču trases rekordu (4,78) sekundes, bet trasē uzrādīja astoto labāko laiku. Otrais brauciens izdevās nedaudz lēnāks, taču tas tik un tā ļāva kopējā ieskaitē pacelties par divām pozīcijām un pirms izšķirošajiem braucieniem būt sestajā vietā.

Melbārdis šobrīd no līdera Krievijas pilota Aleksandra Zubkova atpaliek par 0,48 sekundēm.

Tikmēr otrs Latvijas divnieks ar pilotu Oskaru Ķibermani un stūmēju Vairi Leibomu pēc diviem braucieniem atrodas 16.vietā, Krievijas ekipāžai zaudējot 1,51 sekundi.

Nākamajos braucienos Melbārdim ir labas izredzes pakāpties vēl par vietu, jo piektās vietas īpašnieks krievs Aleksandrs Kasjanovs ir priekšā tikai par vienu sekundes simtdaļu. Tikmēr ceturtais ir kanādietis Džastins Kripss, kuram latvietis zaudē četras simtdaļas.

Otro vietu šobrīd ieņem šveicieša Beāta Hefti ekipāža, kas pēc pirmā brauciena bija ceturtajā vietā. Hefti no Zubkova atpaliek par 0,32 sekundēm.

Tikmēr trešajā vietā atrodas amerikāņa Stīvena Holkomba pilotētais divnieks, no līdera atpaliekot par 0,36 sekundēm.

Atlikušie divi braucieni risināsies pirmdien.

Pievieno komentāru

Sports