Meklē jaunus un talantīgus basketbolistus

Latvijas čempionvienība Basketbola klubs "Ventspils" izsludina "BK Ventspils jauno un talantīgo basketbolistu atlases konkursu", kurš notiks nākamsestdien, 20. jūnijā, Olimpiskajā centrā "Ventspils". Sākums – pulksten 12.

Dalībnieki, kuri ieinteresēs žūrijas pārstāvjus, saņems balvas – iespēju noslēgt ilgtermiņa līgumu līdz 6000 Ls/ gadā ar BK „Ventspils”, dzīvot sporta internātā un apmaksātu ēdināšanu, trenēties pie augsti kvalificētiem treneriem, īpaši pie individuālās sagatavotības trenera, mācīties Ventspils vidusskolā, kā arī iegūt bezmaksas augstāko izglītību. Jaunais talants tiks nodrošināts ar sporta inventāru un saņems medicīnisko aprūpi.

Konkursā aicināti piedalīties zēni, kuri dzimuši no 1990. – 1994. un atbilst noteiktajiem auguma parametriem: 1994. gads – augums no 190cm ,1993. gads – augums no 194 cm, 1992.gads – augums no 197cm, 1991. gads – augums no 200cm, 1990. gads – augums no 203 cm.

Konkursa gaitā jauniešiem būs jāpierāda savas spēja vispārējos fiziskās sagatavotības uzdevumos un basketbola elementu iemaņās.

Jaunietim, kurš pieteiksies konkursā, nav obligāta jau iepriekšējā pieredze basketbolā, pieļaujam, ka arī kāda cita sporta veida pārstāvis vai vienkārši sporta mīļotājs varētu izmēģināt savus spēkus šajā sporta veidā.

BK „Ventspils” gaidīs jauniešu pieteikumus līdz šā gada 15. jūnijam. Vairāk informācija Basketbola kluba „Ventspils” mājaslapā www.bkventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63621966.

BK „Ventspils” jau 2008./2009. sezonas sākumā paziņoja, ka turpmāk attīstīs jaunatnes basketbolu Latvijā un priekšroka tiks dota pašmāju spēlētājiem. Jau daļēji šo uzstādījumu klubs ir paveicis, komplektējot komandu no pašmāju , gados jaunajiem un talantīgajiem spēlētājiem.

Pievieno komentāru

Sports