Mārtiņu Sesku iegāž detaļu piegādātājs; ekipāža pēc "Rally Liepāja" tiek diskfalificēta 2

"Šonedēļ aizvadītais "Rally Liepāja", kas bija nozīmīgs etaps, lai sagatavotos jau pēc divām nedēļām Igaunijā notiekošajam pasaules čempionāta posmam, izvērtās ļoti sarežģīts. Vienlaikus, atskatoties uz rallija nedēļu, noteikti varam likt pozitīvu vērtējumu sportiskajam sniegumam - pārvarējām grūtības un bijām ātrākie starp priekšpiedziņas automašīnu braucējiem, un tas mums dod pārliecību par saviem spēkiem pirms došanās uz Igauniju," pēc "Rally Liepāja" vēsta Mārtiņš Sesks.

M. Sesks norāda, ka vienlaikus, īsi pirms rallija sākuma notikušajos treniņbraucienos piedzīvoja avāriju, pēc kuras nācās mainīt visu dzesēšanas sistēmu.

Jau pēc sacensībām notikušajā tehniskajā pārbaudē tika konstatēta automašīnas radiatora starpdzesētāja jeb interkūlera biezuma neatbilstība tehniskajiem noteikumiem par dažiem milimetriem (sporta detaļu piegādātājs šoreiz bija pieļāvis kļūdu, un sportista rīcībā bija alternatīvā detaļa ar 76 mm biezumu nepieciešamo 79 līdz 81 mm vietā).
 
"Šo detaļu komandas piegādātājs, kuram ilgas sadarbības pamatā uzticējāmies par visu rezerves daļu atbilstību noteikumiem un specifikācijām nebija informējis komandu par to, ka detaļa iegādāta analoga, kas šoreiz neatbilst noteikumiem," norāda sportists.

"Kaut arī šāda neatbilstība mums nedeva nekādas priekšrocības, gluži pretēji, sacensību komisāri lēma par rallija rezultāta anulēšanu," norāda M. Sesks.
 
"Šāds lēmums, protams, ir sāpīgs iznākums, taču šīs nedēļas galveno mērķi tomēr esam sasnieguši - ir ielikti labi pamati tālākajiem startiem pasaules čempionātā, kas ir mūsu galvenā prioritāte šogad, un esam gatavi cīnīties par visaugstākajām vietām turpmākajos rallijos," piebilst M. Sesks.

Jau rakstījām, ka LMT Autosport akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis sestdien, 3.jūlijā izcīnīja uzvaru Eiropas rallija čempionāta posmā “Rally Liepāja” ERC3 ieskaitē, kurā dalībnieki startē ar priekšpiedziņas automašīnām.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Fanns

Sasniegts mērķis ar negodīgu rīcību ir ***s vērts !

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.04 22:51

Erka

Kloķenes vietā -jugvārpsta trāpijās mehāniķiem :) :) :)

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.04 23:02

Sports