Martins Dukurs otrajā vietā pēc pasaules čempionāta pirmās sacensību dienas

Pēdējo trīs sezonu Pasaules kausa ieguvējs skeletonā Martins Dukurs pēc piektdien Sanktmoricas trasē Šveicē notiekošā pasaules čempionāta pirmajiem diviem braucieniem ieņem otro vietu.

Abos pirmajos braucienos M.Dukurs uzrādīja otro labāko starta laiku, trasē piekāpjoties tikai krievam Aleksandram Tretjakovam. Pirmajā braucienā latvietis savam konkurentam zaudēja 0,02 sekundes, bet otrajā - 0,07 sekundes.

Tādējādi pēc pirmās sacensību dienas M.Dukuru no Tretjakova šķir 0,09 sekundes.

Trešajā vietā pašlaik ir cits krievu braucējs Sergejs Čudinovs, kurš Tretjakovam zaudē 0,65 sekundes.

T.Dukurs pēc pirmā brauciena līderim zaudēja 0,79 sekundes un ieņēma dalītu septīto vietu, tomēr otrajā braucienā demonstrēja daudz sekmīgu sniegumu un ar ceturto labāko laiku pakāpās uz ceturto pozīciju 1,26 sekundes aiz līdera.

M.Dukura vecākais brālis Tomass Dukurs pašlaik atrodas ceturtajā pozīcijā.

Čempionātā M.Dukuram ir iespēja sasniegt unikālu rekordu - triumfa gadījumā viņš kļūs par pirmo sportistu vēsturē, kurš izcīnījis trīs pasaules čempiona titulus pēc kārtas. Kopumā trīs reizes pasaules čempionātā vēl triumfējis tikai šveicietis Gregors Štēli, kuram tas bija pa spēkam 1994., 2007. un 2009.gadā.

Pasaules čempions tiks noskaidrots četru braucienu summā. Pirmie divi tika veikti piektdien, bet trešais un ceturtais - sestdien.

Pievieno komentāru

Sports