Mārtiņa Seska ekipāža triumfē Igaunijas rallija čempionāta ceturtajā posmā

No 14. līdz 15. jūlijam LMT Autosporta Akadēmijas (LMT AA) rallija ekipāža Mārtiņš Sesks un Andris Mālnieks startēja Igaunijas rallija čempionāta ceturtajā posmā “RR Estonia Tartu Rally 2017”, kur EMV6 klases kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu. Uzvarot sīvākos konkurentus - igauņu K.Torn/K. Sikk ekipāžu, viņiem izdevās noturēt kopvērtējuma līderpozīciju.

Lai arī pirmās dienas sākumā viss negāja kā gribētos – tika pieļautas kļūdas sākuma ātrumposmos - mērķtiecīgs darbs dienas otrajā daļā un nākošā diena pierādīja, ka komanda ir ātra un prot nezaudēt cīņas sparu, esot iedzinējos. Latvieši pēdējos 4 rallija ātrumposmos bija izteikti ātrākie EMV6 klasē, kopvērtējumā par teju 20 sekundēm apsteidzot savu lielāko sāncensi – vietējo sportistu Kenu Tornu.

Komandas pilots Mārtiņš Sesks ir priecīgs: “Ļoti laba sajūta atkal izcīnīt uzvaru, kuru nebija izdevies izdarīt kopš “Rally Alūksne 2017”, janvārī. Prieks ir liels, jo sākums bija ļoti grūts, bet saņēmāmies un izdarījām visu tā kā vajag. Tagad ir jācīnās par sezonas kopvērtējumu Igaunijas rallija čempionātā un jāturpina krāt punkti.” Mārtiņš joko, ka komandai mašīnā esot jauns talismans - spēļmantiņa, ko sarūpējis komandas treneris Uldis Briedis, tas esot palīdzējis sasniegt augsto rezultātu.

Lai arī šis Igaunijas čempionāta posms bija bez tehniskām neveiksmēm –laiku jau pašā rallija sākumā komanda zaudēja, izvairoties no liela akmens pirmajā ātrumposmā, bet otrajā, izvēloties nepareizo trajektoriju, auto sagriezās pretējā virzienā, kas laupīja vairāk nekā 15 sekundes.

Tomēr, jau pirmās dienas otrajā pusē sportisti sāka rādīt lielisku sniegumu, uzstādot 2. labāko laiku trešajā un ceturtajā ātrumposmā, dienu noslēdzot 4. vietā. Otrajā dienā pacietīgs un precīzs komandas darbs palīdzēja sasniegt augstāko rezultātu.

Pievieno komentāru

Sports