Māris Verpakovskis izīrēts Grieķijas klubam "Ergotelis"

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis nākamos divus gadus uz īres tiesībām spēlēs Grieķijas komandā Iraklijas "Ergotelis", vēsta Krētas salas lielākajā pilsētā bāzētā kluba oficiālā mājaslapa internetā.

Kopš 2003.gada beigās 29 gadus vecais Verpakovskis parakstīja līgumu ar Ukrainas vienību Kijevas "Dinamo", viņš ticis izīrēts Horvātijas vienībai Splitas "Hajduk", kā arī Spānijas klubiem Vigo "Celta" un "Getafe".

"Esmu pietiekami labi informēts par Grieķijas futbolu, tāpēc problēmu ar iejušanos man nebūs," izteicās Verpakovskis. "Esmu izslāpis pēc laba līmeņa, tāpēc būšu gatavs sasniegt augstus mērķus kopā ar komandu."

Aizvadītajā sezonā klubs "Ergotelis" Grieķijas superlīgā ar 30 mačos izcīnītiem 36 punktiem ieņēma devīto vietu.

Grieķijas čempionāta jaunā sezona sāksies augustā, un klubam "Ergotelis" pirmais mačs ir paredzēts 22.augustā savā laukumā ar Atēnu "Panathinaikos" vienību.

Karjeras laikā Verpakovskis ir spēlējis arī Latvijas klubos "Liepājas metalurgs" un Rīgas "Skonto". Savukārt Latvijas izlases rindās uzbrucējs līdz šim ir aizvadījis 76 spēles, kurās guvis 25 vārtus.

Kā ziņots, Verpakovskis aprīļa sākumā pēc notikušās spēles ar Luksemburgas valstsvienību oficiāli kļuva par visu laiku rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju. Mačā, kurā Latvijas izlase uzvarēja ar rezultātu 2:0, Verpakovskis guva vienus vārtus, kas viņam bija 25.Latvijas izlases labā.

Līdz šim nebija skaidrības, cik vārtus izlasē guvis pirsmkara laika futbolists Ēriks Pētersons, jo pēc vieniem datiem viņš bija guvis 21 vārtu, bet pēc citiem - 24 vārtus. Šaubas radīja 1930.gada 17.augustā notikušajā spēlē, kurā Latvijas izlase nospēlēja neizšķirti 3:3 ar Lietuvu, Pētersona kontā ieskaitītie visi trīs izlases vārti, tomēr viņš neguva nevienus no tiem.

Pievieno komentāru

Sports