Maijā tiks dots starts "Bruģu bumbai"

Pēc nepilna mēneša, 31. maijā, Grobiņas pilsētas svētku ietvaros tiks dots starts 2014. gada Liepājas vasaras ielu basketbolam čempionātam jeb „Bruģa bumbai”. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi noskaidrojot jaunos pilsētas čempionus ielu basketbolā.

Lielākā daļa posmi norisināsies sev labi zināmā mājvietā – stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra. Taču kā jau pēdējos gados ierasts, „Bruģa bumba” sāksies ar startiem Grobiņā pilsētas svētku ietvaros – jau 31. maijā. Turklāt vasaras vidū ir plānots aizvadīt vēl divus posmus ārpus LOC – pie dzīvesstila noliktavas BIG FISH un tirdzniecības centra BAATA. Atšķirībā no posmiem darba dienas vakaros, šie posmi Grobiņas pilsētas centrā un pie dzīvesstila noliktavas BIG FISH notiks sestdienās jau no pulksten 11:00, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu izmaiņas grupu iedalījumos paliks nemainīgas. Zēniem sacensības norisināsies trijās vecuma grupās: U-14, U-18 un U-99. Savukārt, meitenes tiks iedalītas vienā grupā: U-99. Un protams, neiztikt arī bez labi zināmās un ierastās MIX grupas, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm tiks noskaidroti arī spēcīgākie tālmetiena autori, kuri cīnīsies par galveno balvu – televizoru, kuru sarūpēs „Elektrons & K”. Tāpat ir plānoti arī dažādi citi pārsteigumi par kuriem sīkāka informācija tiks publicēta vēlāk.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, pieteikšanās sacensībām būs iespējama tikai pasākumu norises dienā. LOC un t/c BAATA posmos, kas norisināsies darba dienas vakaros pieteikšanās būs iespējama no 16:00 līdz 17:00, bet sestdienās pieteikšanās notiks no 9:00 līdz 10:00. Dalības maksa no personas būs 2 EUR.

Vecuma grupas:
U-14 zēni    (2000. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 jaunieši    (1996. gadā dzimušie un jaunāki jaunieši)
U-99 vīrieši    (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes    (sievietes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa    (komandā spēlē vismaz viena sieviete)

„Bruģa bumba 2014”:
1.posms    31.maijs    (Grobiņas pilsēta)
2.posms    11. jūnijs    (LOC posms)
3.posms    28. jūnijs    (BIG FISH posms)
4.posms    9. jūlijs    (LOC posms)
5.posms    23. jūlijs    (t/c BAATA posms)
6.posms    6.augusts    (LOC posms).

Pievieno komentāru

Sports