Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maijā tiks dots starts "Bruģu bumbai 2019"

Tieši pēc viena mēneša, 25. maijā, Grobiņas pilsētas svētku ietvaros tiks dots starts 2019. gada Liepājas vasaras ielu basketbolam čempionātam, kas pazīstams ar nosaukumu „Bruģa bumba”. Kopumā tiks aizvadīti seši posmi visas vasaras garumā, tādējādi noskaidrojot jaunos pilsētas čempionus ielu basketbolā.

Šī gada „Bruģa bumbas” čempionāts sāksies ar startiem Grobiņā pilsētas svētku ietvaros – jau 25. maijā. Pēc tam jūnija un jūlija mēnešos norisināsies pa diviem posmiem mēnesī labi zināmās vietās Liepājā – stāvlaukumā pie tirdzniecības centra “XL Sala”, tirdzniecības nama “Kurzeme”, kā arī ieprietim Liepājas Olimpiskā centra stāvlaukumam. Savukārt “Bruģa Bumbas” noslēgums gaidāms 10.augustā pie T/N “Kurzeme”, kur tiks noskaidroti šī gada čempioni visās vecuma grupās. Lai čempionātā varētu piedalīties plašāks dalībnieku skaits, šogad pasākuma organizatori ir nolēmuši posmus rīkot ne tikai darba dienas vakaros, bet arī sestdienās, tādējādi dodot iespēju tajās piedalīties plašākai auditorijai, informē čempionāta organizators Mārtiņš Kozlovskis.

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, šogad sacensību organizatori ir nolēmuši atgriezties pie grupu klasifikācijas, kāda notika vairākus gadus atpakaļ, tādējādi paplašinot dalībnieku skaitu. Zēniem sacensības norisināsies trijās vecuma grupās: U-14, U-17 un U-99. Savukārt, meitenes tiks iedalītas vienā grupā: U-99. Un protams, neiztikt arī bez labi zināmās un ierastās MIX grupas, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm tiks noskaidroti arī individuāli meistarīgākie spēlētāji, kuri cīnīsies par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams „Kurzeme”. Tāpat ir plānoti arī dažādi citi pārsteigumi par kuriem sīkāka informācija tiks publicēta vēlāk.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma. Dalības maksa no komandas būs 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Taču vēl viens jaunums ir tas, ka šogad U14 un U17 vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Vecuma grupas:
U-14 zēni    (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-17 zēni    (2002. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši    (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes    (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa    (komandā spēlē vismaz viena meitene)

„Bruģa bumba 2019” sacensību posmi:
1.posms    25.maijs    11:00     (Grobiņas pilsēta)
2.posms    12. jūnijs    18:30     (XL Sala)
3.posms    28. jūnijs    18:30     (LOC)
4.posms    13. jūlijs    11:00     (T/N Kurzeme)
5.posms    31. jūlijs    18:30     (LOC)
6.posms    10.augusts    11:00     (T/N Kurzeme).

Pievieno komentāru

Sports