Madars Razma uzvar Lietuvas šautriņu mešanas turnīrā "Smiginis LT Kauss 2013"

Sestdien, 30. novembrī, Kauņā norisinājās vienas no šā gada pēdējām Lietuvas un Baltijas reitinga sacensībām šautriņu mešanā – turnŗis "Smiginis LT Kauss 2013", kurās ar dažādām sekmēm startēja arī pieci šautriņu mešanas kluba “Priekule” pārstāvji.

Diemžēl dāmu konkurencē nedaudz veiksmes pietrūka vaiņodniecei Irēnai Bauzei, kurai gan individuālās, gan arī pāru sacensības noslēdzās jau ar grupu turnīru, vēstīts "Priekules" mājaslapā.

Arī kungu konkurencē vaiņodnieku Jāni Birznieku piemeklēja līdzīgs liktenis, individuāli ieņemot 33. vietu, bet pārī ar kalētnieku Andri Ziemeli izcīnot 17. vietu.

A. Ziemelim indiviuāli tika 17. vieta.

Veiksmīgāk startēja abi priekulnieki – Aigars Strēlis individuāli ieņēma devīto vietu, bet Madars Razma sacensībās palika nepārspēts un izcīnīja pirmo vietu.

Pāru turnīrā kluba vadošais pāris ieņēma vien piekto vietu.

Kopumā sacensībās piedalījās 21 dāma un 67 kungi no Latvijas un Lietuvas.