Madars Razma uzvar "Baltijas kausā"

No 12. līdz 14. septembrim Rīgā, "Maritim Park Hotel Riga" telpās norisinājās pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā "Baltic Cup Open 2014", kuras kopumā pulcēja vairāk nekā simts dalībnieku no Anglijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas un Somijas, uzvarētājus noskaidrojot kā individuāli un pāros, tā arī komandu vērtējumā. Šautriņu mešanas klubs "Priekule" turnīrā tika pārstāvēts ar divām pilnām komandām.

Individuāli dāmām veiksmīgu turnīru aizvadīja vaiņodniece Irēna Bauze, kura izcīnīja augsto 3. vietu, savukārt par uzvarētāju kļuva sacensību galvenā favorīte Lumi Silvan no Somijas. Kungu konkurencē lielisku turnīru aizvadīja priekulnieks Madars Razma, kurš Baltijā tā arī palika nepārspēts, finālā ar rezultātu 4:2 uzvarot savu galveno konkurentu lietuvieti Dariusu Labanausku.

Diemžēl dāmu pāru sacensībās šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvēm godalgotas  vietas gāja secen un ar 5. vietu nācās samierināties kā Laimai Upeniecei un Laurai Bruzgulei, tā arī Irēnai Bauzei un Kristīnei Mickus, savukārt par uzvarētājām kļuva Zeltīte Strade ar Elīnu Putniņu. Kungu konkurencē augsto 3. vietu pāros izcīnīja priekulnieki Madars Razma ar Aigaru Strēli, kuri turnīra pusfinālā piekāpās vēlākajiem uzvarētājiem Dariusam Labanauskam un Sigitam Vasiliusam.

Komandu sacensībās „Priekule/Vaiņode” dāmas izcīnīja augsto 3. vietu, bet kungi ieņēma 5. vietu, savukārt „ŠMK Priekule” komandas pārstāvji kā dāmu, tā arī kungu konkurencē sacensības noslēdza 9. vietā.

Diemžēl absolūtajā komandu kopvērtējumā vēsture atkārtojās un „Priekule/Vaiņode” komandai pietrūka nieka daži punkti, lai ielaustos starp 3 spēcīgākajām komandām Baltijā, līdz ar to nācās samierināties ar 4. vietu. „Priekule/Vaiņode” komandā spēlēja Irēna Bauze, Kristīne Mickus, Jānis Birznieks (visi no Vaiņodes), Madars Razma, Aigars Strēlis (abi no Priekules) un Andris Ziemelis (Kalēti).

Komanda ar nosaukumu „ŠMK Priekule” absolūtajā kopvērtējumā ieņēma 15. vietu un komandā spēlēja Laima Upeniece (Priekule), Laura Bruzgule, Ēriks Gertners (abi no Liepājas), Kristaps Mickus, Artūrs Bauze (abi no Vaiņodes) un Romans Barkus (Kapsēde). 2014. gada „Baltijas Kausā” kopumā piedalījās 17. komandas un pārliecinoši triumfēja „Lithuanian Power” komanda, kuras kodolu galvenokārt veidoja Lietuvas izlases pārstāvji. 2. vietu izcīnīja „Norway” komanda, savukārt 3. vietu ieņēma „The Teacher’s” komanda.

Visi sacensību rezultāti un kopvērtējumi ir atrodami Latvijas Darts Organizācijas mājas lapā – www.latviadarts.com

Nākamās WDF pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā Latvijā norisināsies no 7. līdz 9. novembrim Rīgā, kad turpat „Maritim Park Hotel Riga” telpās tiks noskaidroti 2014. gada „LATVIA OPEN” čempioni. Plašāka informācija par sacensībām atrodama turnīra mājas lapā – www.latviadartsopen.com.