Madars Razma saņem ielūgumu uz prestižu šautriņu mešanas turnīru

Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma saņēma “Wildcard” uz vienu no sezonas prestižākajiem WDF pasaules reitinga turnīriem – “Zuiderduin Masters 2014”.

Šautriņu mešanas turnīrs “Zuiderduin Masters” notiks no 5. līdz 7. decembrim Nīderlandē, un tiešraidē to pārraidīs arī “Eurosport” kanālā. Kopumā “Zuiderduin Masters” kungu konkurencē startēs tikai 24 šautriņu metēji, no kuriem 16 kvalificējās pēc 2013./2014. gada sezonas “Zuiderduin Masters” reitinga, bet pārējie astoņi turnīra dalībnieki, to skaitā M. Razma, saņēma organizatoru ielūgumu.

Aizvadītās sezonas laikā Priekules šautriņu metējs nepiedalījās visos “Zuiderduin Masters” reitinga turnīros, kā rezultātā palika otrais aiz strīpas un ierindojās 18. vietā. Kungu konkurencē Latvijas šautriņu metējs būs vienīgais starp šautriņu mešanas lielvalstu pārstāvjiem turnīrā.

Jau pēc “Winmau World Masters” sacensībām oktobra sākumā tika ziņots, ka M. Razma šobrīd ieņem sesto pozīciju WDF pasaules reitingā un 15. vietu BDO reitingā, kas priekulniekam ir ļāvis kvalificējies arī 2015. gada “Lakeside” pasaules čempionātam un “DO World Trophy 2015”.

Nākamās sacensības šautriņu mešanas kluba “Priekule” pārstāvji aizvadīs no 7. līdz 9. novembrim Rīgā, kur “Maritim Park Hotel Riga” telpās notiks gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs – turnīrs “Latvijas Open 2014”.

Pievieno komentāru

Sports