Madars Razma Premjerlīgā zaudējumu piedzīvo tikai finālā

Pirmajās Latvijas Premjerlīgas sacensībās dārtā vislabāk no mūspuses sportistiem startēja priekulnieks Madars Razma. Viņš aizkļuva līdz finālam.

M. Razma dalību Premjerlīgas sacensībās bija nodrošinājis pēc uzvaras “NB” reitinga mačos. Priekulniekam pirmajā kārtā vajadzēja cīnīties pret spēcīgo Rihardu Tomašicki no Jēkabpils, kurš tika pārspēts ar 2:0 (2:1; 2:0), vēstīts Liepājas rajona šautriņu mešanas mājaslapā .

Pusfinālā M. Razma ar 3:0 (2:1; 2:1; 2:1) uzvarēja Ievu Brikmani-Buklovsku, kura pirms tam bija no sacensībām “izslēgusi” pārējos mūspuses sportistus.

Finālā priekulniekam pretim stājās pieckārtējais Latvijas čempions – jēkabpilietis Guntars Grebskis. Cīņu labāk iesāka M. Razma, bet G. Grebska pieredze ņēma virsroku, un priekulnieks bija spiests atzīt titulētā pretinieka pārākumu ar 2:4 (2:1; 1:2; 1:2; 2:0; 1:2; 0:2).

Premjerlīgas pirmajās sacensībās varēja piedalīties četri labākie “NB” reitinga spēlētāji. Pārējiem vieta turnīrā bija jāizcīna kvalifikācijas mačos. Tajos piedalījās arī Priekules un Grobiņas novada pārstāvji.

Vienā apakšgrupā tika ielozēti priekulnieks Lauris Anškēvics un bārtenieks Ēriks Gertners. L. Anškēvics visās spēlēs zaudēja, bet Ē. Gertners tika uz pārspēlēm. Citā grupā uzvarēja un Premjerlīgā iekļuva priekulnieks Aigars Strēlis, savukārt kalētnieks Ģirts Ločmelis cīņu turpināja pārspēlēs.

Pārspēlēs pār abiem šautriņu metējiem pārāka bija I. Brikmane-Buklovska. Viņa Premjerlīgas turnīrā pieveica arī A. Strēli, atstājot priekulnieku dalītā piektajā līdz astotajā vietā.

Pievieno komentāru

Sports