Madars Razma kopā ar lietuvieti uzvar "Traķu pils kausā 2014" 1

Priekules šautriņu metējs Madars Razma pārī ar Lietuvas šautriņu metēju Dariusu Labanausku aizvadītās nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Traķos uzvarēja šā gada pirmajās WDF pasaules reitinga sacensībās Baltijā – "Traķu pils Kauss 2014".

Individuālajās sacensībās M. Razma ieguva devīto vietu. Augsto piekto vietu izcīnīja priekulnieks Aigars Strēlis, vēstīts šautriņu mešanas kluba "Priekule" mājaslapā.

Dāmu konkurencē individuāli priekulniece Laima Upeniece izcīnīja 25. vietu, savukārt pāros kopā ar rīdzinieci Sandiju Andersoni ieņēma devīto vietu.

Kopumā turnīrā startēja 45 dāmas un 120 kungi no Baltkrievijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas.

Nākamās šautriņu mešanas sacensības Baltijā notiks 29. un 30. martā Rīgā, “Maritim Park Hotel Riga” telpās, kur norisināsies starptautiskas pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā – “Rīgas Open” un “Riga Masters”.