Madars Razma izcīna piekto vietu turnīrā "Bulls Vācijas Masters 2014"

Svētdien, 13. aprīlī, Vācijas pilsētā Bohumā norisinājās otrās WDF un BDO reitinga sacensības divu dienu laikā – “Bulls Vācijas Masters 2014", kuras ļoti veiksmīgi aizvadīja ŠMK “Priekule” pārstāvis Madars Razma, mājās atgriežoties ar izcīnītu augsto piekto vietu. Kopumā turnīrā piedalījās 129 dāmas un 589 kungi no visas Eiropas.

Uzsākot “Bulls Vācijas Masters 2014" turnīru, pavisam maz trūka, lai priekulnieku piemeklētu iepriekšējās dienas liktenis ar izstāšanos jau pēc pirmās turnīra spēles. Šoreiz veiksmīgā kārtā Madars Razma atspēlējās no nelabvēlīgā 0:2 un savu pirmo spēli uzvarēja ar rezultātu 3:2. Turpinājumā Priekules šautriņu metējs izcīnīja četras pārliecinošas uzvaras ar rezultātiem 3:0, 3:0, 4:2 un 4:0, savukārt 6. kārtā no tālākas cīņas tika izslēgts labi pazīstamais Ted Henkey – 4:1, bet turnīra astotdaļfinālā vēl viens anglis Jamie Hughes – 4:3. Diemžēl priekulnieka veiksmes stāsts apstājas pie Nīderlandes šautriņu metēja Jeffrey De Graaf, kuram Madars Razma piekāpās ar rezultātu 1:2 (2:0; 1:2; 1:2). Veiksmīgi sacensības aizvadīja arī lietuvietis Darius Labanauskas, kurš izcīnīja 33. vietu, savukārt bijusī ŠMK “Priekule” pārstāve Inita Bite otro dienu pēc kārtas ieņēma 17. vietu.

12. aprīlī notiekošajās WDF un BDO reitinga sacensībās “Bulls Vācijas Open 2014" M. Razma izstājās jau sacensību 2. kārtā. Kopumā turnīrā piedalījās 154 dāmas un 766 kungi no visas Eiropas.

Turnīru Priekules šautriņu metējs uzsāka ar 2. kārtu, kurā, atrodoties vadībā ar rezultātu 2:0, Madars Razma tomēr pamanījās piekāpties Peteram Lommem no Belgijas – 2:3. Veiksmīgi sacensības aizvadīja lietuvietis Darius Labanauskas, kurš izcīnīja augsto 9. vietu, savukārt Inita Bite, kura vēl pirms dažām sezonām pārstāvēja ŠMK “Priekule” krāsas, turnīru noslēdza 3. kārtā un ieņēma 17. vietu.

Pievieno komentāru

Sports