Madars Razma izcīna devīto vietu šautriņu mešanas sacensībās Nīderlandē

Veiksmīgu nedēļas nogali Nīderlandes pilsētā Venrajā aizvadījis šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma, kurš 22. un 23. martā startēja WDF un BDO reitinga sacensībās „Hal Darts Open 2014”, kurās kopumā piedalījās teju pus tūkstotis dalībnieku no 15 valstīm.

Sacensības Madars Razma uzsāka ar jaukto pāru turnīru, kurās kopā ar somieti Lumi Silvan tika izcīnīta augstā 9. vieta. Jāatzīmē, ka latvieša pārstāvētais pāris no jaukto pāru turnīra izstājās pēc zaudējuma ar rezultātu 2:3 vēlākajiem pusfinālistiem no Anglijas Rebekai Rosai un Rikijam Viljamsam, savukārt par uzvarētājiem kļuva  cits Anglijas pāris – Martins Atkins un Reičela Brūksa.

Diemžēl kungu pāru sacensībās, kurās Madars Razma startēja kopā ar lietuvieti Dariusu Labanausku zaudējums ar rezultātu 2:3 tika piedzīvots jau turnīra 1. kārtā, kā rezultātā cīņa par augstām vietām izpalika. Par kungu pāru sacensību uzvarētājiem kļuva Robijs Grīns no Anglijas ar  Janu Dekeru no Nīderlandes.

Teicamu sniegumu Priekules šautriņu metējs parādīja individuālajās sacensībās, izcīnot augsto 9. vietu. Izšķirošajā spēlē Madars Razma ar 1:4 piekāpās turnīra vēlākajam finālistam Veslijam Harmam, savukārt par uzvarētāju kļuva pieredzējušais Anglijas šautriņu metējs un vairākkārtējs „Lakeside” pasaules čempions Martins Adams.

Latvijas Darts Organizācija informē, ka jau nākamās nedēļas nogalē Rīgā „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisināsies pasaules reitinga sacensības „Riga Open” & „Riga Masters”. Sacensības sāksies ar pielozēto pāru turnīru piektdienas vakarā, kam sekos divas individuālās sacensības sestdien un svētdien. Pateicoties Rīgas Domes atbalstam, šogad sacensību kopējais balvu fonds ir 4350 € un jau šobrīd dalību Latvijā ir apstiprinājuši dalībnieki no Baltkrievijas, Krievijas, Nīderlandes, Somijas, Turcijas un Zviedrijas, kā arī, protams, Baltijas valstu šautriņu metēji. Atgādinām, ka pērn par „Riga Open” uzvarētājiem kļuva somiete Lumi Silvan un pašmāju sportists Madars Razma.

Plašāka informācija par aizvadītajām „Hal Darts Open” sacensībām Nīderlandē un gaidāmajiem „Riga Open” & „Riga Masters” turnīriem ir pieejama Latvijas Darts Organizācijas mājas lapā – www.latviadarts.com.

Pievieno komentāru

Sports