Madars Razma aizvada savas pirmās sacensības Profesionālajā Dārta korporācijā

No 3. līdz 5. februārim tika aizvadīti 3 no 6 UK Open kvalifikācijas posmiem šautriņu mešanā. Šīs bija priekulnieka Madara Razmas pirmās sacensības Profesionālās darta korporācijā (PDC). Kopumā par tikšanu uz UK Open sacenšas vairāk kā 230 spēlētāji, kas katru dienu izspēlē turnīru pēc viena mīnusa sistēmas sadalot £60,000 lielu balvu fondu. 

Reitings kvalifikācijā tiek veidots pēc iegūtās naudas balvas apjoma visos 6 posmos kopā. Pēc pirmajiem 3 posmiem Madars iekrājis £250 pateicoties tikšanai līdz 3 kārtai turnīra otrajā dienā. Lai kvalificētos nepieciešams visu 6 posmu kopvērtējumā iekļūt TOP 96, tam nepieciešams vismaz £1000. 4-6 posmi norisināsies  no 10-12 februārim, vēstīts šautriņu mešanas kluba "Priekule" mājaslapā.

Jāatzīmē, ka Madars ir vienīgais šautriņu metējs no Baltijas valstīm kurš ir ieguvis tiesības startēt PDC rīkotajos turnīros.  Madars pēc aizvadītajiem pirmiem posmiem labprāt padalījās iespaidos par PDC:

“Pirmkārt – organizācija visaugstākajā līmenī! Neviens te nearvienu neauklējas un nav svarīgi vai Tu Gervens vai Pīters Pens. Katrā ziņā esmu patīkami pārsteigts un nevar vispār salīdzināt ar BDO. Tiek cienīti kā spēlētāji, tā arī skatītāji. Protams, arī spēlētāju līmenis ir ļoti augsts! Ne velti arī tika iemests 9 bultu legs! Ja man agrāk likās, ka PDC Top 20-30 ir galvas tiesu pārāki par pārējiem, tad tā nav.. Gervens, Andersons, “papagailis” Vraits, Veids, Čīzijs, Bārnijs.. tā varētu saukt vēl.. visi mocās arī ar jaunajiem PDC puikām!”

1.diena, 3. februāris
1.kārta Madars Razma 6-3 Harry Ward (Anglija)
2.kārta Madars Razma 4-6 Rowby-John Rodriguez (Austrija)
Fināls: Peter Wright 6-4 Adrian Lewis

2.diena, 4. februāris
1.kārta Madars Razma 6:5 Ronnie Baxter (Anglija)
2.kārta Madars Razma 6:5 Nick Fullwell (Anglija)
3.kārta Madars Razma 1:6 Simon Whitlock (Austrālija)
Fināls: Simon Whitlock 6:4 Gary Anderson

3.diena, 5. februāris
1.kārta Madars Razma 6:2 Ray Campbell (Anglija)
2.kārta Madars Razma 0:6 Prakash Jiwa (Indija)
Fināls: Peter Wright 6:5 Michael Smith

Madara komentārs par savu sniegumu:
“Ar savu sniegumu kopumā esmu apmierināts. Varbūt ne tik daudz ar pirmās dienas 2. spēli pret Rowby John Rodriguez, kur abi aizvadījām ne tuvu savu spēju robežās. Visādi citādi ir iegūta jauna pieredze un ar katru spēli jūtos arvien pārliecinošāks par sevi. Priecē, ka PDC esmu debitējis ar vairākām spēlēm, kurās ir izdevies atspēlēties uz uzvarēt. Tas tikai vēl vairāk dod pārliecību. Lai arī diez gan daudz man tur bija paziņu no BDO laikiem, sākumā tomēr bija manāms neliels satraukums un neziņa, jo jauna vide un spēlētāji, un ne jau tie švakākie..”

Pievieno komentāru

Sports